به همت جهاددانشگاهی آذربایجان غربی؛

پیش رویداد استارت آپ ویکند دریاچه ارومیه برگزار می‌شود

۲۳ آبان ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۴ کد : ۳۱۷۱ پژوهشی
پیش رویداد استارت آپ ویکند دریاچه ارومیه به همت جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی در دانشگاه ارومیه برگزار شد.
پیش رویداد استارت آپ ویکند دریاچه ارومیه برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی آذربایجان غربی، پیش رویداد استارت آپ ویکند دریاچه ارومیه 23 آبان ماه با هدف تبیین رویداد ملی جشنواره ملی تولید محتوای دیجیتال دریاچه ارومیه و فرهنگسازی در خصوص احیای دریاچه ارومیه و شناسایی ایده های بکر و خلاقانه در حوزه محتوای دیجیتال در ارومیه برگزار شد.

رویداد اصلی جشنواره تولید محتوای دیجیتال دریاچه ارومیه در شش محور وب سایت و شبکه های اجتماعی، فیلم و مستند کاربردی،  بازی های رایانه ای و انیمیشن، نرم افزار های تلفن همراه، نرم افزارهای کاربردی و اینترنت اشیاء در دو بخش بزرگسالان و دانش آموزی برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این پیش رویداد اصول و مقدمات استارت آپ و نحوه طراحی و ارائه ایده در حوزه تولید محتوای دیجیتال و مسائل و مشکلات مربوط به حوضه آبریز دریاچه ارومیه به شرکت کنندگان ارائه شد.

دکتر آراز استادی از مدرسان و مربیان حوزه استارت آپی طی یک کارگاه 2 ساعته به ارایه مبانی استارت آپ و نمونه های موفق شرکتهای استارت آپی در کشور اشاره کردو ادامه نشست بصورت پرسش و پاسخ ادامه یافت.

علاقمندان به شرکت در رویداد اصلی جشنواره ملی تولید محتوای دیجیتال دریاچه ارومیه می توانند در سایت جشنوراه به نشانی www.lakeurmiait.ir  و یا در سایت www.evand.com  ثبت نام کنند.

رویداد اصلی استارت آپ ویکند دریاچه ارومیه از تاریخ 30 آبان تا 2 آذر به همت جهاددانشگاهی آذربایجان غربی و ستاد احیای دریاچه ارومیه، استانداری و واحدهای جهاد دانشگاهی در حوضه آبریز دریاچه ارومیه و سایر واحدها  در ارومیه برگزار می‌شود.


نظر شما :