بررسی زمینه‌های همکاری عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری و جهاددانشگاهی استان

۱۵ آبان ۱۳۹۷ | ۱۱:۲۱ کد : ۲۹۹۲ عمومی
با حضور رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان در جهاددانشگاهی، زمینه‌های همکاری در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی بین دو مجموعه بررسی شد.
بررسی زمینه‌های همکاری عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری و جهاددانشگاهی استان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری، حجت‌الاسلام و المسلمین عباس دهقان 14 آبان در این آیین، اظهار کرد: از تمام ظرفیت‌های جهاددانشگاهی برای پیشرفت اهداف و برنامه‌های راهبردی نیروی انتظامی استان استفاده خواهیم کرد.
وی با بیان این که مجموعه نیروی انتظامی می‌تواند از دوره‌های آموزشی کوتاه مدت جهاددانشگاهی استان بهره برد، تصریح کرد: جهاددانشگاهی ظرفیت‌های فرهنگی، قرآنی و رسانه ای مطلوبی نیز دارد که نیروی انتظامی استان می‌تواند از این ظرفیت ارزشمند در برنامه‌های خود استفاده کرده و تعامل سازنده با این نهاد انقلابی داشته باشد. 
سرپرست جهاددانشگاهی استان نیز اظهار کرد: جهاددانشگاهی دارای معاونت‌های فرهنگی‌، آموزشی و پژوهشی است که با همه ظرفیت‌های موجود، آمادگی همکاری با مجموعه نیروی انتظامی را دارد.
سیروس رضایی با اشاره به ارایه آموزش‌های کوتاه مدت به فراگیران در قالب دپارتمان‌های علوم پزشکی، زبان‌های خارجی، علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات، فنی و مهندسی، علوم انسانی، کشاورزی، هنر و معماری و آموزش‌های الکترونیکی، تاکید کرد: فراگیران می‌توانند در هر یک از دپارتمان‌های مذکور دوره‌های آموزشی مختلف و متنوع را با استفاده از اساتید مجرب و مدرن‌ترین شیوه‌ها، آموزش ببینند.
وی اظهار کرد: از ویژگی‌های بارز آموزش‌های کوتاه مدت جهاددانشگاهی، ارایه آموزش‌های کاربردی است که براساس نیاز بازار و نیاز عموم مردم، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی طراحی و اجرا می‌شود.
گفتنی است، مقرر شد در آینده نزدیک در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی تفاهم‌نامه‌ای میان جهاددانشگاهی استان و مجموعه عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان منعقد شود.


نظر شما :