آیین اختتامیه رویداد خانه تا کارخانه برگزار شد

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۶ کد : ۲۹۲۶۵ تجاری سازی و اشتغال
آیین اختتامیه رویداد خانه تا کارخانه ۲۶ اسفندماه در سالن اجتماعات مجتمع حضرت معصومه(س) برگزار شد.
آیین اختتامیه رویداد خانه تا کارخانه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قم، رویداد خانه تا کارخانه که به همت کمیته امداد امام خمینی(ره) و با مشارکت جهاددانشگاهی استان قم از هفته پایانی بهمن ماه آغاز شده بود 26 اسفند به پایان رسید.

مراسم اختتامیه رویداد خانه تا کارخانه با حضور نمایندگان پارک علم‌وفناوری، جهاددانشگاهی، کمیته امدادامام خمینی(ره) و بنیاد نخبگان استان قم امروز، سه‌شنبه 26 اسفندماه در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی تربیتی حضرت معصومه(س) برگزار شد.

در این مراسم ۱۰ نفر از افرادی که ایده های آن‌ها به مرحله نهایی راه یافته بودند برای دفاع از طرح و ایده خود در مقابل داوران قرار گرفتند و در نهایت با انتخاب داوران و حضار ۵ طرح به عنوان ایده‌های برتر برگزیده شد و از ایده پردازان آن‌ها تجلیل به عمل آمد.

مرتضی ترابی راد با ایده تولید نرم‌افزار در حوزه دینامیک مولکولی و مکانیک کوانتومی، امیرارسلان عسگری با ایده بررسی مقدار تفاوت فرکانس محرک آزمون از محرک هدف روی دقت عملکرد فرد در اختلالات عصبی و خانم زهرا برازنده با ایده چراغ خواب بازیافتی به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم این رویداد برگزیده شدند.

همچنین آقایان جواد رضایی با ایده تولید افزودنی‌های جیره‌طیور با منابع گیاهان دارویی و مهدی ابوالحسنی با ایده فرآوری پشم شتر به عنوان نفرات شایسته تقدیر برگزیده شدند.

دبیر رویداد خانه‌ تا کارخانه در حاشیه آیین اختتامیه رویداد خانه‌ تا کارخانه عنوان کرد: این رویداد به همت کمیته امداد امام‌خمینی(ره) و با همکاری جهاددانشگاهی استان‌ قم در سه محور فناوری اطلاعات، فناوری‌های نوین در حوزه صنایع دستی و فناوری‌های حوزه صنایع تبدیلی و تکمیل کشاورزی برگزار شد.

یاسر شریفی افزود: در مدت برگزاری رویداد خانه‌ تا کارخانه ۱۰ وبینار یا کارگاه‌ آموزشی مجازی با اهداف مشخص برگزار شد و در مجموع ۳۰۰ نفر در این رویداد شرکت کردند که تعداد ایده‌های ارسال شده آن‌ها به دبیرخانه به عدد ۴۵ رسید.

دبیر رویداد خانه‌ تا کارخانه تصریح کرد: از مجموع ۴۵ ایده ارسال شده ۱۰ ایده به بخش پایانی راه یافت و ایده پردازان این طرح ها برای دفاع از ایده‌های خود در مقابل داوران حاضر شدند و در نهایت نفرات برتر با انتخاب داوران و حضار مشخص و از ایشان تجلیل به عمل آمد.

وی افزود: داوران این رویداد نمایندگان پارک علم‌فناوری، جهاد دانشگاهی، بنیاد نخبگان و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم بودند.

شریفی در پایان گفت: هدف ما از برگزاری اینگونه رویدادها ترویج فرهنگ ایده‌پردازی و ذهن خلاق است.

کلید واژه ها: اشتغال خانه تا کارخانه واحد قم


نظر شما :