تحصیل مجازی دانشجویان علمی کاربردی استان سمنان در سامانه جهاددانشگاهی

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۲ کد : ۲۹۲۶۲ آموزشی
رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان گفت: نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ مراکز علمی کاربردی استان سمنان در سامانه‌ی آموزش آنلاین جهاددانشگاهی برگزار می شود.
تحصیل مجازی دانشجویان علمی کاربردی استان سمنان در سامانه جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سمنان، علی منصفی راد افزود: در همین راستا، قرارداد همکاری با موضوع ارائه و پشتیبانی سامانه ی یادگیری و آزمون الکترونیک و خدمات آموزش و آزمون برخط و مجازی به دانشجویان، مدرسان مراکز علمی کاربردی استان سمنان و با حضور رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان و رییس جهاددانشگاهی استان سمنان امضا و تبادل شد.

وی ادامه داد: طبق این قرارداد همکاری، تمام کلاس های آموزش غیرحضوری، و آزمون های الکترونیک  11 مرکز علمی کاربردی استان سمنان به صورت برخط، غیرحضوری و آنلاین توسط سامانه آزمون آنلاین جهاددانشگاهی استان سمنان برگزار می شود.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان اضافه کرد: جمعیت دانشجویان مراکز علمی کاربردی استان سمنان تحت پوشش این سامانه طبق این قرارداد همکاری 2 هزار و 126 نفر است که به طور متوسط روزانه یک هزار دانشجو از  مرکز علمی کاربردی سطح استان، از طریق سامانه آزمون آنلاین جهاددانشگاهی استان سمنان در کلاس های آموزش غیرحضوری و آزمون آنلاین مراکز علمی کاربردی استان در نیمسال تحصیلی 1399-1400 شرکت می کنند.

منصفی راد افزود: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت دستور العمل های بهداشتی، تا پیش از این دوره های آموزش کوتاه مدت جهاددانشگاهی استان، کلاس های آموزشی و آزمون آنلاین مراکز آموزش علمی کاربردی از طریق سامانه آموزش آنلاین جهاددانشگاهی برگزار می شده است و با توجه به تداوم وضعیت کرونایی و ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی، این رویه در نیمسال دوم تحصیلی 1399-1400 ادامه خواهد داشت.

کلید واژه ها: واحد سمنان آموزشی


نظر شما :