رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان خبر داد:

برگزاری ۴ رویداد جدید کارآفرینی در سمنان

۲۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۵:۴۲ کد : ۲۹۱۶۶ تجاری سازی و اشتغال
رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان از برگزاری ۴ رویداد جدید کارآفرینی در هفته جاری ویژه جوانان علاقه‌مند به کارآفرینی در حوزه‌های مختلف خبر داد.
برگزاری ۴ رویداد جدید کارآفرینی در سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سمنان، علی منصفی‌راد گفت: مجموعه رویدادهای کارآفرینی شامل صندلی تجربه، رویداد دیدار، کارگاه آموزشی و ... ویژه جوانان و علاقه‌مندان به کارآفرینی و به همت مرکز نوآوری و شتابدهی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان و همکاری معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار می‌شود.

وی افزود: در هفته جاری 4 رویداد شامل یک کارگاه آموزشی فن بیان و مهارت های ارتباطی، دو رویداد صندلی تجربه با عنوان آشنایی با مشاغل خانگی در حوزه چرم دوزی و کارآفرینی در حوزه بیمه و همچنین یک رویداد دیدار با عنوان بازدید از شرکت آنتی ویروس شید افزار، کارآفرین موفق در حوزه نرم افزارهای کاربردی مبتنی بر تلفن همراه برگزار شد.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی سمنان ادامه داد: در هفته گذشته نیز دو رویداد از سلسله رویدادهای کارآفرینی در حوزه طراحی نرم افزارهای مبتنی بر تلفن همراه و کارآفرینی در حوزه تجارت الکترونیک با حضور اساتید و کارآفرینان برتر کشوری در این دو حوزه برگزار شد که از اساتید و کارآفرینان برتر کشور در حوزه طراحی نرم افزارهای تلفن همراه و همچنین موسس و بنیانگذار استارتاپ چیگل(پلتفرم فروش اینترنتی بین المللی) به عنوان میزبان و سخنران حضور داشتند.

منصفی راد اظهار کرد: مجموعه رویدادهای کارآفرینی در قالب کارگاه‌های حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی، رویداد «دیدار» در قالب بازدید حضوری از تجربیات موفق کارآفرینی و همچنین رویدادهای «صندلی تجربه» نیز به صورت مجازی نیز از طریق سامانه مجازی amjad.jde.ir/sm جهاددانشگاهی سمنان برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان برگزاری رویدادها، می‌توانند با شماره 33337141 مرکز نوآوری و شتابدهی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان تماس بگیرند.

کلید واژه ها: واحد سمنان اشتغال رویداد


نظر شما :