انعقاد توافق­نامه همکاری بین جهاددانشگاهی هرمزگان و ورزش و جوانان استان

۲۵ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۸:۵۸ کد : ۲۹۱۳۵ تجاری سازی و اشتغال
سرپرست جهاددانشگاهی هرمزگان گفت: توافق­نامه‌ای به منظور راه‌اندازی و راهبری مراکز نوآوری و شتابدهی با هدف شتابدهی به کسب و کارهای فناورانه جوانان در استان بین این واحد و ورزش و جوانان هرمزگان منعقد شد.
انعقاد توافق­نامه همکاری بین جهاددانشگاهی هرمزگان و ورزش و جوانان استان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی هرمزگان، محمد دل‌پسند در حاشیه تبادل تفاهم نامه با اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان، بیان کرد: در این تفاهم نامه که به منظور راه‌اندازی و راهبری مراکز نوآوری و شتابدهی با هدف شتابدهی به کسب و کارهای فناورانه جوانان در استان منعقد شد جهاددانشگاهی به عنوان مجری طرح تامین فضای فیزیکی، امکانات و تجهیزات، نیروی انسانی مورد نیاز برای اجرای هر یک از برنامه‌­ها و فعالیت‌­های مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان را برعهده گرفته است.

وی اضافه کرد: تامین مدرس و مربی مجرب برای برگزاری کارگاه‌­ها و رویدادهای مورد نیاز تیم‌­های مرکز، ارایه خدمات و مشاوره‌­های رایگان به جوانان جهت راه­‌اندازی و توسعه کسب و کارهای جدید و برگزاری جلسات منظم با معاونت امور ورزش و جوانان استان، برای بررسی پیشرفت کار، گزارش‌­های هزینه ­کرد و هماهنگی‌­های هر چه بیشتر در اجرای برنامه­‌ها و فعالیت‌­های مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان از جمله تعهدات جهاددانشگاهی هرمزگان در این تفاهم نامه است.

دل‌پسند با اشاره به تعهدات اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان در این تفاهم نامه گفت: از جمله تعهدات اداره کل ورزش و جوانان می توان به معرفی جوانان و سازمان‌­های نهاد جوانان جهت شرکت در دوره‌­ها و کارگاه‌­ها و ... به جهاددانشگاهی استان اشاره کرد.

وی با اشاره به نحوه اجرای این تفاهم نامه افزود: جهت اجرای این توافقنامه، در سطح استانی، کارگروه علمی و اجرایی متشکل از مدیران و نمایندگان اداره کل ورزش و جوانان استان و واحد جهاددانشگاهی استان، تشکیل خواهد شد.

کلید واژه ها: اشتغال واحد هرمزگان تفاهم‌نامه


نظر شما :