در راستای طرح ملی شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان انجام شد؛

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین جهاددانشگاهی سمنان و اداره کل ورزش و جوانان استان

۱۸ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۱:۱۳ کد : ۲۸۹۳۴ تجاری سازی و اشتغال
تفاهم نامه همکاری مشترک در طرح ملی شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان بین جهاددانشگاهی و اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان امضا شد.
امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین جهاددانشگاهی سمنان و اداره کل ورزش و جوانان استان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سمنان،تفاهم نامه همکاری مشترک در طرح ملی شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان بین جهاددانشگاهی و اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان امضا شد.

این تفاهم‌نامه همکاری مشترک با حضور سرپرست ورزش و جوانان استان سمنان، رییس جهاددانشگاهی سمنان و معاونان آموزشی و امور جوانان این دستگاه امضاء و تبادل شد.

طبق این تفاهم‌نامه و در راستای اجرای طرح ملی شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان، همکاری مشترک در جهت راه اندازی و راهبری مراکز نوآوری و شتابدهی به کسب و کارهای فناورانه جوانان در استان سمنان در سه فاز ترویجی، نوآوری و شتابدهی بین اداره کل ورزش و جوانان استان و جهاددانشگاهی سمنان انجام می‌شود.

مجموعه رویدادهای کارآفرینی، استارت آپی(شتابی) ویژه جوانان و علاقه‌مندان به کارآفرینی در قالب کارگاه‌های حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، رویداد «دیدار» در قالب بازدید حضوری از تجربیات موفق کارآفرینی و همچنین چندین رویداد «صندلی تجربه»، ارایه خدمات مشاوره‌ای به جوانان برای راه‌اندازی کسب و کارهای فناورانه، نظرسنجی و نیازسنجی و ... با همکاری مرکز نوآوری و شتابدهی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان و معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، از جمله فعالیت‌های این تفاهم‌نامه خواهد بود.

کلید واژه ها: اشتغال واحد سمنان تفاهم‌نامه


نظر شما :