تجلیل از دانشجوی جهاددانشگاهی سمنان پس از قهرمانی در مسابقات کشوری

۰۲ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۶ کد : ۲۸۳۳۷ آموزشی
از دانشجوی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان به عنوان قهرمان هفتمین دوره مسابقات دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی کشور در رشته پومسه تجلیل شد.
تجلیل از دانشجوی جهاددانشگاهی سمنان پس از قهرمانی در مسابقات کشوری

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، در مراسمی با حضور رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان سمنان، رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان و معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان از ابراهیم اخلاقی، دانشجوی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان پس از کسب عنوان قهرمانی در مسابقات دانشجویان علمی کاربردی کشور تجلیل شد و مدال طلای این دوره از مسابقات به وی اهدا شد.

هفتمین دوره مسابقات قهرمان کشوری پومسه دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در دو بخش پسران و دختران و با حضور ۵۵ ورزشکار از ۲۰ استان کشور به میزبانی دانشگاه علمی کاربردی واحد تهران شرق و به صورت مجازی برگزار شد، در بخش پسران در سه گروه سنی 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال و 40 سال به بالا و در بخش دختران در رده سنی 18 تا 30 سال و به صورت مجازی و ارسال ویدئو برگزار شد.

پس از داوری فیلم‌های ارسالی دانشجویان، توسط کمیته مسابقات فدراسیون تکواندو اعلام شد و در رده سنی 31 تا 40 سال، ابراهیم اخلاقی، دانشجوی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان مقام اول این مسابقات را کسب کرد.

کلید واژه ها: واحد سمنان آموزشی تجلیل


نظر شما :