معاون فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی لرستان خبر داد:

برگزاری رویداد ایده‌شو بازاریابی و فروش در صنعت

۲۹ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۲ کد : ۲۸۲۶۱ تجاری سازی و اشتغال
معاون فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی لرستان از برگزاری رویداد ایده‌شو بازاریابی و فروش در صنعت استان طی اسفندماه خبر داد.
برگزاری رویداد ایده‌شو بازاریابی و فروش در صنعت

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی لرستان،رحیم بیرانوند اظهار کرد: مرکز رشد واحدهای فناور جهاددانشگاهی لرستان با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان رویداد ایده شو بازاریابی و فروش در صنعت را برگزار می‌کند.

وی با اشاره به تمدید زمان ثبت نام در این رویداد تا یکم اسفند، عنوان کرد: رویداد ایده‌شو بازاریابی و فروش دهم اسفند به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

بیرانوند ادامه داد: ایده‌شو رویدادی است که به افراد فرصت می‌دهد تا با بیان ایده خود در بازه زمانی پنج دقیقه بتوانند ایده خود را از لحاظ عامه پسند بودن برای حضار و قانع کننده بودن برای داوران فنی و فعالان اقتصادی جهت راه‌اندازی یک کسب و کار بسنجد و در کنار دوستان خود با ایده‌های نو دیگران آشنا و شبکه‌ای از دوستان و متخصصان برای ارتباطات آتی خود ایجاد کنند.

معاون فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی لرستان عنوان کرد: متقاضیان شرکت در رویداد می‌توانند از طریق مراجعه به سایت www.ipdlorestan.ir در این رویداد شرکت کنند.

وی تصریح کرد: ازجمله محورهای این رویداد می‌توان به ایده‌های نوآورانه در زمینه برندینگ، بازاریابی، فروش و صادرات محصولات واحدهای صنعتی، راه‌اندازی پایگاه‌های فروش اینترنتی، بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی محتوایی، بسترسازی انتشار و نمایش محصول، بسترسازی تحویل محصول، نوآوری در بسته‌بندی محصولات واحدهای صنعتی، بسته‌بندی‌های اتوماتیک و قابل ردگیری، معرفی و پیشنهاد محصول هوشمند، رتبه‌بندی و مقایسه هوشمند و محتواسازی هوشمند اشاره کرد.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی لرستان رویداد


نظر شما :