معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان:

جهاددانشگاهی گلستان عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است

۲۷ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۸:۲۷ کد : ۲۸۱۳۸ عمومی
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان در بازدید از جهاددانشگاهی گلستان گفت: جهاددانشگاهی استان گلستان در زمینه‌‌های مختلف فعالیت خود عملکرد بسیار خوبی نشان داده است.
جهاددانشگاهی گلستان عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان گلستان، ابراهیم کریمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان در بازدید روز شنبه ۲۵ بهمن ماه از جهاددانشگاهی گلستان اظهار کرد: جهاددانشگاهی سابقه بسیار خوبی در حوزه‌های علمی، فرهنگی، آموزشی، پژوهشی، اشتغال و... دارد.

وی ادامه داد: ساخت دهکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی استان گلستان در شهرستان گالیکش بهانه و فرصتی است که مردم استان، از حضور جهاددانشگاهی در عرصه میدانی بهره‌مند شوند.

کریمی بیان کرد: در حال حاضر جهاددانشگاهی گلستان در بدنه مردم و عرصه میدانی و عملیاتی حضور داشته و مردم استان این را حس خواهند کرد که این حضور نتیجه‌بخش خواهد بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی استان گلستان در حوزه‌هایی از استان که امکاناتش را دارد و هنوز حضور پیدا نکرده است نیز حضور پیدا کند چرا که باید از ظرفیت‌های بسیار خوب این نهاد انقلابی برای توسعه استان استفاده کرد.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی واحد گلستان


نظر شما :