رقابت ۶ ایده برتر طراحی اپلیکیشن موبایل در «رویداد استارت آپ» استان سمنان

۲۰ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۴:۵۱ کد : ۲۷۸۶۴ تجاری سازی و اشتغال
معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان از رقابت ۶ ایده برتر طراحی اپلیکیشن موبایل در رویداد استارتاپی استان سمنان خبر داد و گفت: این رویداد مهم شتابی ۲۵ بهمن ماه و به صورت مجازی و غیرحضوری برگزار می شود.
رقابت ۶ ایده برتر طراحی اپلیکیشن موبایل در «رویداد استارت آپ» استان سمنان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی  سمنان، علی منصفی راد افزود: در همین راستا تا کنون دو پیش رویداد شتابی به همت مرکز نوآوری جهاددانشگاهی استان سمنان برگزار شده و 25 ایده در حوزه های سلامت و فناوری پزشکی، تجارت الکترونیک، گردشگری و مشاغل خانگی برای راهیابی به رویداد اصلی به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: در پیش رویداد اول که چهارم بهمن ماه برگزار شد، 13 ایده به رقابت پرداختند که بعد از داوری و کسب امتیازات اولیه، 3 ایده منتخب شد و به رویداد اصلی طراحی اپلیکیشن موبایل راه یافت.

معاون آموزش جهاددانشگاهی سمنان اظهار کرد: در پیش رویداد دوم نیز که در تاریخ 15 بهمن ماه برگزار شد،13 ایده ارایه و نهایتا 3 ایده پس از داوری، منتخب اعلام شد و به رویداد اصلی راه یافت.

منصفی راد اضافه کرد: رویداد اصلی شتابی(استارتاپی) طراحی اپلیکیشن موبایل، 25 بهمن ماه در حوزه های سلامت و فناوری پزشکی، تجارت الکترونیک، گردشگری و مشاغل خانگی و به همت مرکز نوآوری جهاددانشگاهی و به صورت مجازی و از طریق سامانه آموزش آنلاین جهاددانشگاهی(امجد) برگزار می شود.

 

کلید واژه ها: اشتغال رویداد واحد سمنان


نظر شما :