راه‌اندازی استارت آپ های نوآورانه با محوریت آموزش پزشکی و تجاری‌سازی فناوری‌های آموزشی

۰۶ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۹ کد : ۲۷۳۲۷ عمومی پژوهشی
رییس دانشکده مجازی، آموزش پزشکی و مدیریت در نشست مشترک با سرپرست جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: راه‌اندازی استارت آپ در حوزه نوآوری و فناوری که بتواند به دانشجویان کمک کند برای ما دارای اهمیت است.
راه‌اندازی استارت آپ های نوآورانه با محوریت آموزش پزشکی و تجاری‌سازی فناوری‌های آموزشی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر سلیمان احمدی رییس دانشکده مجازی، آموزش پزشکی و مدیریت علوم پزشکی شهید بهشتی در نشست مشترک با حمید حمزه زاده سرپرست جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: با توجه به توانمندی‌های این دو مجموعه می‌توان همکاری مشترک در حوزه فناوری و نوآوری‌های آموزشی انجام داد.

در ادامه حمید حمزه زاده به معرفی جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی و مهم‌ترین فعالیت‌ها در حوزه‌های مختلف پرداخت و اظهار کرد: جهاددانشگاهی مجموعه‌ای چالاک، با ظرفیت غنی و پیش‌قدم برای توسعه همکاری‌های مشترک است و هم‌افزایی این دو مجموعه می‌تواند قدمی مؤثر در راستای رفع نیازهای آموزشی، پژوهشی و نوآوری حوزه سلامت باشد .

 در ادامه معاونت‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی طرفین ضمن معرفی فعالیت‌های شاخص حوزه‌های تخصصی خود، به ظرفیت‌های مشترک موجود برای توسعه همکاری‌های فی‌مابین ازجمله اجرای پروژه‌های مشترک پژوهشی و آموزشی،برنامه ریزی و اجرای فعالیت های نوآورانه و فناورانه با محوریت سلامت و بر اساس علاقه‌مندی‌های طرفین پرداختند.

در پایان مقرر شد کارگروه مشترکی به‌منظور تحقق اهداف مشترک تشکیل شود.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی راه‌اندازی استارت آپ


نظر شما :