رییس دانشگاه کردستان:

جهاددانشگاهی با کمترین هزینه بهترین خدمات را به جامعه ارایه داده است

۲۴ دی ۱۳۹۹ | ۱۷:۳۰ کد : ۲۷۰۱۱ عمومی
رییس دانشگاه کردستان گفت: جهاددانشگاهی با توجه به خاصیت انقلابی که دارد توانسته است با کمترین امکانات بهترین خدمات را ارایه بدهد.
جهاددانشگاهی با کمترین هزینه بهترین خدمات را به جامعه ارایه داده است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی کردستان، دکتر رحمت صادقی در دیدار با رییس جهاددانشگاهی استان کردستان ضمن تبریک به مناسبت انتصاب رییس جدید این نهاد، اظهار کرد: جهاددانشگاهی یکی نهاد علمی و انقلابی است که در طول دوران فعالیت، خدمات ارزنده ای به کشور داده است.

وی عنوان کرد: جهاددانشگاهی دارای پتانسیل های زیادی است که جامعه در راستای توسعه نیازمند استفاده از آن است.

صادقی با بیان این که دانشگاه کردستان همکاری لازم را با جهاددانشگاهی دارد، گفت: دانشگاه کردستان اساتید مجرب و برجسته ای دارد که جهاددانشگاهی می‌تواند برای پیشبرد اهداف و توسعه از آن‌ها استفاده کند.

رییس دانشگاه کردستان ضمن اشاره به این که همکاری با جهاددانشگاهی افتخار است، تصریح کرد: مراکز علمی باید از توان و ظرفیت دانشجو به نحو مطلوب استفاده بکند و در این مهم جهاددانشگاهی خوب عمل کرده است.

وی در ادامه بیان کرد: خدمات این نهاد علمی برای هیچکس پوشیده نیست و بر همین اساس تلاش خواهیم کرد که مکانی در خور شأن جهاددانشگاهی در دانشگاه کردستان آماده کنیم تا بهتر بتوانیم از ظرفیت‌های آن برای دانشجویان استفاده کنیم.

صادقی در پایان با اشاره به این که جهاددانشگاهی با کمترین امکانات بهترین خدمات را ارایه داده است، یادآور شد: جهاددانشگاهی با توجه به خاصیت انقلابی که دارد توانسته است با کمترین امکانات بهترین خدمات را ارایه بدهد.

در ادامه این نشست اکبر اسدی رییس جهاددانشگاهی کردستان گفت: جهاددانشگاهی از زمان تاسیس، توانسته با روحیه جهادی منشاء خدمات ارزشمندی در حوزه های مختلف برای انقلاب و کشور باشد.

وی با بیان این که جهاددانشگاهی گام‌های موثری در راستای توسعه برداشته است، گفت: جهاددانشگاهی ظرفیت های فراوانی دارد که جامعه در راستای توسعه باید از آن استفاده بکند.

رییس جهاددانشگاهی کردستان ضمن تشریح حوزه‌های مختلف این نهاد افزود: استان کردستان زمانی در مسیر رشد و توسعه قرار می گیرد که همگرایی و هم افزایی در آن مشاهده شود.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد: جهاددانشگاهی استان با همکاری اساتید و دانشجویان دانشگاه استان کردستان بتوانند در راستای استفاده کردن از تمامی ظرفیت‌های موجود و در جهت رشد و توسعه بیش از پیش استان عمل کنند.

کلید واژه ها: واحد کردستان عمومی رییس دانشگاه کردستان


نظر شما :