از سوی مرکز نوآوری و شتابدهی پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی؛

فراخوان پذیرش ایده و استارت آپ در حوزه زیست پزشکی اعلام شد

۲۱ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۰ کد : ۲۶۸۴۲ تجاری سازی و اشتغال
مرکز نوآوری و شتابدهی پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی با همکاری شرکت توسعه کارآفرینی بهمن از همه‌ی فناوران پژوهشگران دانشجویان و استارت آپ‌هایی که محصول و یا ایده در حوزه زیست پزشکی دارند دعوت می‌کند تا طرح‌های خود را به این مرکز ارسال کنند.
فراخوان پذیرش ایده و استارت آپ در حوزه زیست پزشکی اعلام شد

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی، مرکز نوآوری و شتابدهی پژوهشکده سرطان معتمد جهاددانشگاهی با همکاری شرکت توسعه کارآفرینی بهمن از همه‌ی فناوران پژوهشگران دانشجویان و استارت آپ‌هایی که محصول و یا ایده در حوزه زیست پزشکی دارند دعوت می‌کند تا طرح‌های خود را به این مرکز ارسال کنند.

این مرکز با ارتباط موثر با سرمایه گذاران توان معرفی ایده‌ها و محصولات برتر را به سرمایه گذاران دارد، بنابراین از همه ی فناوران، پژوهشگران، دانشجویان و استارت آپ‌هایی که محصول و یا ایده در حوزه زیست پزشکی دارند دعوت می‌شود تا طرح‌های خود را در قالب طرح توجیهی به آدرس ایمیل mciia@ibcrc.ir ارسال کرده و در صورت نداشتن طرح توجیهی از ایده یا محصول با شماره 88778017 در تهران تماس حاصل کنند.

گفتنی است، خدمات و حمایت‌های این مرکز در سه حوزه‌ی "آموزش و تامین فضای کار" ،"سرمایه گذاری"  و "بازار و تجاری سازی" طرح های مورد تایید را پوشش خواهد داد.
همچنین، فرآیند تجاری سازی طرح‌های موفق شامل؛ فراخوان و جذب و پذیرش، ارزیابی تیم‌ها و ایده‌ها، انتخاب برگزیدگان، دوره پیش شتابدهی، ارزیابی و انتخاب طرح‌ها و ایده‌های برتر و شتابدهی و سرمایه گذاری خواهد بود.

کلید واژه ها: اشتغال پژوهشکده سرطان معتمد فراخوان طرح ایده


نظر شما :