با حضور استاندار گلستان انجام گرفت؛

رونمایی از نماهنگ سردار دلها با حمایت جهاددانشگاهی گلستان

۲۰ دی ۱۳۹۹ | ۱۶:۵۸ کد : ۲۶۷۹۱ فرهنگی
نماهنگ "سردار دلها" با صدای احسان امانی و با حمایت جهاددانشگاهی گلستان، آوای جوانان پویا و مرکز افق آستان امامزاده عبدالله(ع) گرگان روز پنج‌شنبه (۱۸ دی‌ماه) رونمایی شد.
رونمایی از نماهنگ سردار دلها با حمایت جهاددانشگاهی گلستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد گلستان، مراسم پاسداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی روز پنج‌شنبه (۱۸ دی‌ماه) با حضور دکتر حق‌شناس استاندار گلستان، سردار رجبی قائم‌مقام معاونت فرهنگی و تبلیغات سپاه پاسداران و جمعی از مدیران کل استان و خادمین امامزاده عبدالله در سالن خلیج‌فارس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.

دکتر حق‌شناس در این مراسم با اشاره به اینکه هر یک از فرازهای وصیت‌نامه شهید سلیمانی، یک پند است، از همگان خواست که وصیت‌نامه شهید سلیمانی را با نگاه پند و عبرت گرفتن مطالعه کنند.

وی گفت: بعد از شهادت سردار سلیمانی علاوه بر مردم ایران، مردم عراق، سوریه، یمن و ملت‌های مستضعف منطقه داغدار شدند.

استاندار گلستان بیان کرد: شهید سلیمانی ۴۰ سال با تمام وجود و در همه عرصه‌ها جهاد کرد.

وی خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی میراث فراوانی از خود برجای گذاشت که مهم‌ترین آنها اخلاق است.

دکتر حق‌شناس به فرازهایی از وصیت شهید سلیمانی اشاره کرد و گفت: شهید سلیمانی در بخشی از وصیت‌نامه خود خطاب به سیاسیون آورده که اگر می‌خواهید با یکدیگر بحث و مناظره داشته باشید، تا جایی این کار را انجام دهید که به دین و انقلاب آسیب وارد نشود

سید عزیز موسوی  سرپرست جهاددانشگاهی گلستان نیز در  مراسم  پاسداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: مسئولان کشورها تلاش می‌کنند قهرمانان خود در حوزه‌های مختلف را به جامعه جوان و نوجوانشان معرفی کنند. آنهایی که قهرمان ندارند نیز هزینه و تلاش‌های زیادی می‌کنند تا قهرمان بسازند تا تبدیل به یک الگو شود.

وی بیان کرد: در کشور ما قهرمان‌های زیادی داشته و داریم که باید ویژگی‌های آنها را به جامعه جوان و نوجوان معرفی کنیم.

سرپرست جهاددانشگاهی گلستان خاطرنشان کرد: البته ما شخصیت‌هایی همچون شهید سلیمانی را هم داریم که علاوه بر قهرمان ملی بودن، قهرمان در سطح یک امت هستند.

موسوی ادامه داد: شهید سلیمانی هم در عرصه جهاد نفس و هم در عرصه‌های جهاد اقتصادی پرتلاش بوده و درنهایت درراه آرمان‌هایش جان را فدا کرد.

سرپرست جهاددانشگاهی گلستان تصریح کرد: نماهنگ "سردار دلها" به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی و چهلمین روز درگذشت دکتر فخری زاده رونمایی شده است.

همچنین سردار علی رجبی قائم معاونت فرهنگی و تبلیغات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  بیان کرد:شهید سلیمانی به ما آموخت که همه ما با سلایق و نگاه‌های مختلف، بچه‌های انقلاب هستیم و نباید خط‌کشی بین افراد وجود داشته باشد.

وی با تأکید بر هرگز نباید نگاه‌های سلیقه‌ای و جناحی باعث ایجاد خط‌کشی‌ها شود، افزود: شهید سلیمانی به ما یاد داد که اصل کار مسئولان باید انقلاب، نظام اسلامی، ولایت‌فقیه و خدمت به مردم باشد.

قائم‌مقام معاونت فرهنگی و تبلیغات سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: اگر کشوری دارای سرمایه باشد ولی روحیه ایستادگی و مقاومت در آن وجود نداشته باشد، بازنده خواهد بود. امروز انقلاب با تفکر شهید سلیمانی‌ها، صادرشده است

رجبی، داشتن اقتدار فرهنگی را رمز موفقیت کشور دانست و افزود: دشمن طی این سال‌ها همواره با تمام توان و استفاده از امکاناتش در مقابل ما ایستاده و ما همواره پیروز شدیم.

وی بیان اینکه شهید سلیمانی به‌عنوان یک مکتب شناخته می‌شود نه یک شخص، گفت: شهید سلیمانی در تفکر انقلاب اسلامی و با جهد و مجاهدت خودش سردار سلیمانی شده است. برخی‌ها تلاش نکنند شهید سلیمانی را به‌عنوان یک شخص مطرح کنند بلکه سردار سلیمانی یک مکتب است و افراد زیادی در این مکتب پرورش یافتند که هرکدام از آنها سردار سلیمانی‌های آینده خواهند بود.

قائم‌مقام معاونت فرهنگی و تبلیغات سپاه پاسداران با اشاره به اینکه نباید از اقدامات آتش به اختیار انقلابیون ترسید، خطاب به مسئولین گفت: از اقدامات انقلابی جوانان دفاع و حمایت کنید و اگر خطا کردند، بزرگوارانه هدایتشان کنید؛ در گرفتاری‌ها همین جبهه انقلاب به داد ما خواهد رسید

در پایان این مراسم از عوامل تولید این نماهنگ تقدیر به عمل آمد.
 

کلید واژه ها: فرهنگی سردار مقاومت شهید شهید سلیمانی سردار سلیمانی جهاددانشگاهی گلستان


نظر شما :