در نشست رییس پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی با نماینده مردم کرج تاکید شد؛

پذیرش بیش از۱۸۰ شرکت دانش بنیان توسط پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی/ تقویت زیرساخت های استان البرز

۱۷ دی ۱۳۹۹ | ۰۸:۰۲ کد : ۲۶۷۰۵ تجاری سازی و اشتغال
مهندس مهدی عباسی رییس پارک علم و فناوری البرز در نشست با دکتر علیرضا عباسی نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد به ارایه ظرفیت ها و توانمندی های پارک علم و فناوری البرز پرداخت و بیان کرد: این پارک با همه توان از فناوران استان حمایت می کند به شرط آنکه حمایت های لازم از توسعه زیرساخت های استان در همه شهرستان ها فراهم شود.
پذیرش بیش از۱۸۰ شرکت دانش بنیان توسط پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی/ تقویت زیرساخت های استان البرز

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز در این نشست که با حضور رییس و معاون پشتیبانی پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی در دفتر دکتر عباسی صورت گرفت، موضوعات و برنامه های مختلف در راستای توسعه زیرساخت های فناورانه استان البرز و نحوه حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور بررسی شد.

رییس پارک علم و فناوری البرز در این نشست به ارایه ظرفیت ها و توانمندی های پارک علم و فناوری البرز پرداخت و بیان کرد: این پارک با همه توان از فناوران استان حمایت می کند به شرط آنکه حمایت های لازم از توسعه زیرساخت های استان در همه شهرستان ها فراهم شود.

 وی با اشاره به این‌که بالغ بر ۲۴۰ شرکت دانش‌بنیان در استان البرز فعالیت می‌کنند، گفت: پارک علم و فناوری البرز در قطب علم و فناوری کشور توانسته بیش از۱۸۰ شرکت دانش بنیان و فناور را پذیرش و حمایت نماید.

دکترعلیرضا عباسی نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در این نشست با تاکید بر استفاده از ظرفیت های فناورانه استان تاکید کرد: باید از تمام ظرفیت‌های استان البرز در حوزه دانش‌بنیان بهره ببریم و در این زمینه نقش پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی بسیار مهم است.

 وی با اشاره به ضرورت ایجاد و تقویت زیرساخت های فناورانه گفت: از هر اقدام مسوولان ملی و استانی برای تقویت و توسعه زیرساخت های استان برای تحقق اقتصاد دانش بنیان حمایت می کنیم و در این زمینه از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

 

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری البرز نماینده مردم کرج


نظر شما :