توسط جهاددانشگاهی قم صورت گرفت؛

تشریح نحوه تبدیل ایده به محصول در یک سمینار برخط

۱۶ دی ۱۳۹۹ | ۰۸:۰۷ کد : ۲۶۶۶۰ تجاری سازی و اشتغال
وبینار کارآفرینی و نوآوری ایده تا محصول به منظور آشنایی علاقه‌مندان به حوزه نوآوری و تبدیل ایده به محصول توسط جهاد دانشگاهی قم برنامه ریزی و با همکاری بنیاد نخبگان برگزار شد.
تشریح نحوه تبدیل ایده به محصول در یک سمینار برخط

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قم، در این برنامه‌ که 11 دی ماه در قالب پنل تخصصی اجرا شد سخنران مدعو دکتر سیدمحمد مقیمی، عضو هیات علمی دانشگاه تهران و کارشناس مجری برنامه یاسر شریفی مدیر مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی قم پیرامون موضوعات تخصصی در حوزه نوآوری و فرآیند تبدیل ایده به محصول به گفتگو پرداختند.

سیدمحمد مقیمی در این برنامه که در قالب دو وبینار هفتگی ویژه اعضای مرکز نوآوری و شتابدهی، سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی و اعضای بنیاد نخبگان استان قم برگزار شد‌ در خصوص مباحث مختلفی از قبیل:‌ تعریف کارآفرینی از منظر صاحبنظران، کسب وکارهای کارآفرینانه، خلاقیت، نحوه ایده پردازی، نوآوری، نیازهای مازلو، باورهای مثبت در کسب‌وکار، مهارت‌های تیمی، فرصت‌های کسب‌وکار و انواع روش‌های راه‌اندازی کسب‌ و کار و ساختار کسب‌وکارها ، فرآیند تأمین منابع مالی و انسانی در کسب‌وکار و استارتاپ‌ها و فرآیند عرضه محصول به ایراد سخن پرداخت.

در پایان مدیر شعبه سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی قم ضمن تشریح فعالیت مرکز نوآوری و شتابدهی، فرآیند عضویت و مزیت‌های عضویت در این مرکز را برشمرد و وبینار با پرسش و پاسخ شرکت کنندگان و کارشناس مجری برنامه پایان یافت.

گفتنی است، وبینار کارآفرینی ایده تا محصول با همکاری بنیاد نخبگان استان قم، دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان قم و موسسه آموزش عالی شهاب دانش بصورت برخط از طریق سامانه آموزش مجازی جهاددانشگاهی (امجد) برگزار شد.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی قم وبینار


نظر شما :