سرپرست جهاددانشگاهی کردستان:

مدیران مراکز با همفکری یکدیگر در جهت تحقق اهداف خود تلاش و کوشش کنند

۱۵ دی ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۱ کد : ۲۶۶۰۶ آموزشی
سرپرست جهاددانشگاهی کردستان گفت: خدمات در جهاددانشگاهی بسیار گسترده است و مراکز آموزشی باید از تمام این ظرفیت‌ها استفاده کنند و تنها به برگزاری یک دوره آموزشی بسنده نکنند.
مدیران مراکز با همفکری یکدیگر در جهت تحقق اهداف خود تلاش و کوشش کنند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی کردستان، اکبر اسدی 14 دی در نشست با مدیران مراکز آموزشی جهاددانشگاهی کردستان ضمن گرامیداشت سالروز شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی پرورش یافته مکتب تربیتی حضرت امام و افتخار مردم بود و این عظمت و بزرگی به دلیل اخلاص و ایثار و فداکاری او بود.

وی در جمع مدیران آموزشی جهاددانشگاهی گفت: مدیران مراکز باید با همفکری و همکاری یکدیگر بتوانند در جهت تحقق اهداف خود تلاش و کوشش کنند و بتوانند رشد و توسعه را ایجاد بکنند.

سرپرست جهاددانشگاهی کردستان، افزود: مراکز آموزشی در شهرستان‌ها برای جهاددانشگاهی بسیار مهم است و به‌عنوان بازوان اجرایی باید بیش از پیش موجب رشد و تحول در همه حوزه‌ها شوند و خدمات مهمی را برای جامعه به وجود بیاورند.

اسدی با تاکید بر این مهم که در آینده باید شاهد رشد و توسعه و تحرک جدی از طرف مراکز در سطح شهرستان‌ها باشیم، عنوان کرد: مراکز آموزشی در شهرستان‌ها نماینده‌های جهاد استان در شهرستان هستند و بر همین اساس باید از تمام ظرفیتهای این نهاد انقلابی استفاده کنند.

وی در ادامه با اشاره به این‌که مراکز نباید تنها به برگزاری یک بسته آموزشی در سطح شهرستان‌ها بسنده کنند، خاطرنشان کرد: تمام ظرفیتهای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اشتغال که در مرکز استان است را مراکز می‌توانند از آن بهره بگیرند و نیز این انتظار است که تمامی آن‌ها را در شهرستان‌ها متناسب با وضعیت موجود هر شهری فعال کنند.

سرپرست جهاددانشگاهی کردستان، گفت: ما تا آنجایی که بتوانیم از مراکز حمایت خواهیم کرد، ولی اگر مدیران عزیز مراکز نتوانند حرکتی مثبت در راستای ارتقا و توسعه جایگاه مراکز خود در شهرستان‌ها ایجاد کنند. حضور جهاددانشگاهی در شهرستان مربوطه مورد تجدید نظر قرار خواهد گرفت.

وی ضمن اشاره به این‌که مدیران مراکز آموزشی باید از ظرفیت‌های شهرستانی استفاده کنند، تصریح کرد: هر شهرستانی، دارای ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خوبی برای فعالیت است و بر همین اساس مدیران می‌توانند با تلاش و کوشش و تعامل سازنده با مسوولان شهرستان‌ها از توانمندی‌های جهاددانشگاهی در شهرستان‌ها استفاده کنند.

سرپرست جهاددانشگاهی کردستان یادآور شد: باید همه ما برای رشد و توسعه جهاددانشگاهی به گونه‌ای عمل کنیم که در نهایت به حضور و فعالیت در این نهاد انقلابی افتخار کنیم.

وی با بیان این‌که باید سرعت و حجم فعالیت‌ها را با همگرایی و همدلی بیشتر کنیم، اظهار کرد: استان کردستان دارای ظرفیتهای فراوانی است و اگر نتوانیم از این ویژگیها خوب استفاده کنیم. فرصتها از دست خواهد رفت و دچار ضرر و زیان مادی و معنوی خواهیم شد.

کلید واژه ها: واحد کردستان آموزشی سرپرست جهاددانشگاهی کردستان


نظر شما :