در آیین گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری خراسان جنوبی صورت گرفت؛

تجلیل از دو پژوهشگر مجتمع تحقیقات جهاددانشگاهی خراسان جنوبی

۱۰ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۱ کد : ۲۶۴۴۴ پژوهشی
در آیین گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری از دکتر مهدی ابراهیمی برای ارایه طرح «تولید زعفران ایروپونیک (هواکشت) در شرایط کنترل شده محیطی» به عنوان طرح پژوهشی برتر و از دکتر ساره حسینی به عنوان پژوهشگر برتر استان تقدیر شد.
تجلیل از دو پژوهشگر مجتمع تحقیقات جهاددانشگاهی خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، آیین گرامیداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برتر خراسان جنوبی شب گذشته، نهم دی ماه در دانشگاه بیرجند برگزار شد.

در این مراسم از طرح‌های برتر مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی، نخبه سرآمد استان، فرهنگیان نخبه در تولید محتوا و آموزش مجازی، دانش آموزان پژوهشگر و فناور، نماینده پرستاران و پزشکان در اپیدمی ویروس کرونا، طرح‌های برگزیده دستگاه‌های اجرایی، فناوران برتر استان، پژوهشگران برتر دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و دستگاه‌های اجرایی استان تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است، از دکتر مهدی ابراهیمی مدیر گروه پژوهشی تولید و فرآوری گیاهان استراتژیک جهاددانشگاهی خراسان جنوبی برای ارایه طرح «تولید زعفران ایروپونیک (هواکشت) در شرایط کنترل شده محیطی» به عنوان طرح پژوهشی برتر و  دکتر ساره حسینی عضو گروه پژوهشی جهاددانشگاهی به عنوان پژوهشگر برتر استان تقدیر شد.

کلید واژه ها: واحد خراسان جنوبی پژوهشی پژوهشگر برتر


نظر شما :