«علل بروز سقط جنین در زوجین نابارور» در برنامه تلویزیونی پایان ناباروری

۰۳ دی ۱۳۹۹ | ۱۵:۴۷ کد : ۲۶۲۱۰ پژوهشی
در برنامه تلویزیونی پایان ناباروری قسمت نهم از فصل جدید برنامه تلویزیونی پایان ناباروری با موضوع «علل بروز سقط جنین در زوج‌های نابارور» به روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.
«علل بروز سقط جنین در زوجین نابارور» در برنامه تلویزیونی پایان ناباروری

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ابن‌سینای جهاددانشگاهی در برنامه تلویزیونی پایان ناباروری قسمت نهم از فصل جدید این برنامه با موضوع «علل بروز سقط جنین در زوج‌های نابارور» شنبه ششم دی ماه، ساعت نوزده به روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

برنامه تلویزیونی پایان ناباروری که به موضوعات مرتبط با سلامت باروری و ناباروری اختصاص دارد، در این قسمت میزبان دکتر سهیلا انصاری‌پور، جراح و متخصص زنان و زایمان، فلوشیپ ناباروری و عضو هیأت علمی پژوهشگاه ابن‌سینا است که درباره علل بروز سقط جنین در زوج‌های نابارور توضیح می‌دهند.

 برنامه تلویزیونی پایان ناباروری زنان با مشارکت گروه دانش شبکه چهار سیما و پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینای جهاددانشگاهی تولید می‌شود و سری جدید این برنامه، با بخش‌های جدید و متنوع، مانند کلاس ناباروری و گفت‌وگو با زوج‌های نابارور، به تهیه‌کنندگی مرجان بیات و با اجرای مینا هاشمی و مجتبی حصامی، شنبه‌ها ساعت ۱۹ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

کلید واژه ها: پژوهشگاه ابن‌سینای پایان ناباروری


( ۱ )

نظر شما :