حضور جهاددانشگاهی و مرکز رشد واحد هرمزگان در اولین نمایشگاه انرژی و مدیریت سبز استان

۱۸ مهر ۱۳۹۷ | ۱۶:۵۹ کد : ۲۴۷۰ تجاری سازی و اشتغال
معاون پژوهشی جهاددانشگاهی هرمزگان گفت: جهاددانشگاهی هرمزگان و مرکز رشد جهاددانشگاهی استان با چندین محصول در اولین نمایشگاه انرژی و مدیریت سبز استان هرمزگان شرکت کرده است.
حضور جهاددانشگاهی و مرکز رشد واحد هرمزگان در اولین نمایشگاه انرژی و مدیریت سبز استان

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد هرمزگان؛ حمید یاسی پور طهرانی عنوان کرد: محصول اصلی مجموعه جهاد دانشگاهی هرمزگان دستگاه تولید آب از رطوبت هوا یا دستگاه آبساز است که بعد از گذشت 5 سال به بلوغ خوبی به لحاظ کاری در سطح استان و کشور رسیده است و علاقه‌مندان برای سرمایه‌گذاری و حمایت از آن اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی بیان کرد: با توجه به مصوبه‌ی شورای محترم پدافند غیرعامل استان کلیه‌ی دستگاه‌های اجرایی موظف و مکلف شده‌اند تا از دستگاه‌های تولید آب و رطوبت هوا برای مواقع بحران مباحث حوزه‌ی پدافند غیرعامل از محل بودجه پدافند غیرعاملشان تهیه و استفاده کنند، این موضوع یکی از سیاست‌ها و راهبردهای ما است که در این نمایشگاه به اطلاع تمامی دستگاه‌ها و شرکت‌کنندگان برسانیم.

یاسی پور افزود: این نمایشگاه فرصت مناسبی برای معرفی هرچه بیشتر این دستگاه است و آماده ارائه‌ی اطلاعات و شناساندن این محصول هستیم.

وی تصریح کرد: مجموعه مرکز رشد جهاد دانشگاهی نیز شرایط خوبی را داراست به این صورت که با 5 محصول و پکیج مرتبط به انرژی سبز می‌باشند در این نمایشگاه حاضرشده است. همچنین در حوزه‌ی IT ، پکیج‌های کسب‌وکار با حضور مشاوران و بازارهای هوشمند افراد می‌توانند به فعالیت در آن بپردازند.

یاسی پور در پایان گفت: مجموعه جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان و مرکز رشد این دانشگاه همواره فضایی را برای واحدهای فناور فراهم کرده است تا با دستیابی به دستاوردهای مهم در جهت رفع نیازها و پیشرفت پژوهشی در این قبیل نمایشگاه‌ها شرکت کنند و محصولات خود را به نمایش گذاراند.

مسوول یکی از شرکت‌های حسابداری واحد فناورمرکز رشد نیز بیان کرد:  به‌عنوان یکی از واحدهای مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان، از ابتدا در تأسیس شرکت اهدافی داشته‌ایم.

وی افزود: تولید نرم‌افزار حسابداری در مراحل پایانی خود قرار دارد و آماده فروش در بازار است، همچنین در زمینه تولید بازی‌های کامپیوتری نیز در حال فعالیت هستیم در نظر داریم صادرات این بازی‌های را به کشورهای حوزه خلیج‌فارس نیز انجام دهیم.

همچنین عباسی مدیر برنامه که یکی از مشاوران کسب‌وکار است ، عنوان کرد: عمده فعالیت ما در زمینه بازاریابی، ویزیتوری و ارزیابی، آموزش مشتری یابی به مراجعه‌کنندگان و همچنین برگزاری سمینارها و کارگاه‌های مفید در زمینه کسب‌وکار را بر عهده‌داریم .

 


نظر شما :