اخذ مجوز موافقت اصولی تاسیس ۲ مرکز خدمات تخصصی در جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری

۱۸ آبان ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۴ کد : ۲۴۵۱۳ پژوهشی
رییس جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری گفت: با موافقت معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی ، با در خواست تاسیس مرکز خدمات تخصصی گردشگری و مرکز خدمات تخصصی کامپیوتر و فناوری اطلاعات در جهاددانشگاهی استان موافقت شد.
اخذ مجوز موافقت اصولی تاسیس ۲ مرکز خدمات تخصصی در جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، سیروس رضایی با اعلام این خبر، اظهار کرد: معاون پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی در ابلاغ‌هایی جداگانه موافقت اصولی تاسیس مرکز خدمات تخصصی گردشگری و مرکز خدمات تخصصی کامپیوتر و فناوری اطلاعات در جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری را صادرکرد.
وی افزود: تشخیص مسایل نیاز‌ها و چالش‌های علمی و پژوهشی صنعت گردشگری در استان، شناسایی کمبودها و نیازهای گردشگران در فضاهای مجازی و غیرمجازی، مطالعه و پژوهش کاربردی در حوزه مدل‌های موفق گردشگری الکترونیک و ارائه و پیاده‌سازی یک مدل مبتنی بر ظرفیت بومی، تولید کالاهای فناورانه گردشگری، طراحی و برگزاری تور، دوره و کارگاه‌های  آموزشی تخصصی گردشگری، برگزاری همایش‌های تخصصی در حوزه گردشگری، ارئه خدمات مشاوره‌ای به متقاضیان سرمایه گذاری در بخش گردشگری و تهیه بیزینس پلن‌های مربوطه را از جمله خدمات شاخص در مرکز گردشگری جهاد دانشگاهی استان برشمرد.
رضایی تصریح کرد: در مرکز خدمات تخصصی کامپیوتر و فناوری اطلاعات نیز خدماتی نظیر طراحی و تولید نرم‌‎افزارها به سفارش مشتری برای پلتفرم‌های وب، موبایل و دسکتاپ، طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های کامپیوتری، طراحی و اجرای سیستم‌های هوشمند مبتنی بر اینترنت اشیا (ساختمان هوشمند، حمل و نقل هوشمند، پارکینگ و تردد هوشمند، روشنایی  هوشمند، کشاورزی هوشمند و ...) ارایه می شود.
رییس جهاددانشگاهی استان طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های کنترل کامپیوتری و مونیتورینگ اطلاعات، طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های امنیت اطلاعات، ارائه خدمات سلامت با کمک فناوری اطلاعات (پزشکی از راه دور، احضار پرستار، جعبه داروی هوشمند و ... )، تولید محتوای دیجیتال و چندرسانه‌ای، طراحی و اجرای مراکز داده (Data Center)، طراحی و اجرای مراکز تلفن (Call Center)، سخت‌افزارهای کنترلی (کنترلرها) و درگاه‌¬های احراز هویت افراد (کارتخوان‌¬ها) در مدل‌های مختلف از قبیل حضور و غیاب، ارائه سایر خدمات فنی و مهندسی و مشاوره در حوزه فناوری اطلاعات را از دیگر خدمات تخصصی کامپیوتر و فناوری اطلاعات عنوان کرد.
وی بیان کرد: پس از ارزیابی یک‌ساله این مراکز توسط معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی، مجوز مراکز از اصولی به صورت قطعی صادر خواهد شد.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری اخذ مجوز


نظر شما :