در نشست مدیران پژوهشکده معتمد مطرح شد:

الگوی اسلامی ایرانی برای تولید علم و فنآوری مهمترین رسالت جهاددانشگاهی است

۱۶ مهر ۱۳۹۷ | ۱۴:۲۲ کد : ۲۴۱۴ پژوهشی
در نشست ماهانه مدیران که ۸ مهرماه در پژوهشکده معتمد برگزار شد، مهندس کی ارسلان از مدیران بازنشسته جهاددانشگاهی گفت: الگوی اسلامی ایرانی برای تولید علم و فنآوری مهمترین رسالت جهاددانشگاهی محسوب می شود.
الگوی اسلامی ایرانی برای تولید علم و فنآوری مهمترین رسالت جهاددانشگاهی است

 

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده معتمد جهاددانشگاهی؛ در این نشست مهندس کی ارسلان با اشاره به اهمیت ایده آل و در عین حال قابل دسترس بودن رسالت جهاددانشگاهی، تاکید کرد؛ پرورش نیروی شایسته جهادی با مشخصات چند بعدی، تکمیل چرخه¬ی تولید با تشکیل تیم نیروهای جهادگر و ساختارسازی از مهم¬ترین محورهای رسالت جهاددانشگاهی به شمار می¬آید.

در ادامه این نشست دکتر کیوان مجیدزاده رییس پژوهشکده معتمد، ضمن تاکید براین نکته که جهاددانشگاهی نیازمند ترسیم افق¬های بلند در نگاه فردی و سازمانی است؛ افزود: تلاش در حوزه¬های دانشی و فنآورانه مهمترین تاکید جهاددانشگاهی است که باید در کشور به آن پرداخته شود و ما در مجموعه پژوهشکده، به دور از تلاطمات سیاسی و اجتماعی در مسیر اثربخش علمی خود قدم به قدم در این مسیر پیش خواهیم رفت.

دکتر مجیدزاده با اشاره به شرایط اخیر کشور بخصوص فشارهای ایجاد شده در حوزه¬ی اقتصادی گفت: از دیدگاه من شرایط ایجاد شده گذرا و موقت بوده و البته نکات مثبتی را در خود مستتر دارد که لازم است در حوزه¬ی عملکردی با تغییر آرایش و تاکتیک صحیح، مسیر پیشرفت را گام به گام طی نماییم.

دکتر مجیدزاده در ادامه از راه اندازی کلینیک عصر و شب پژوهشکده معتمد خبر داد و گفت: در راستای سیاست¬های بهبود کیفیت خدمات درمانی و افزایش ارائه این خدمات ، مقرر است بزودی پلی کلینیک فوق تخصصی بیماری های پستان پژوهشکده معتمد در شیفت عصر و شب نیز راه¬اندازی شود.


نظر شما :