چهارمین جلسه شورای مرکزی مراکز نوآوری و شکوفایی سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان برگزار شد

۱۶ مهر ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۳ کد : ۲۴۰۴ تجاری سازی و اشتغال
چهارمین جلسه شورای مرکزی مراکز نوآوری و شکوفایی (منش) با موضوع راه‌اندازی منش در شهرهای مشهد، بروجرد و زاهدان چهارشنبه ۱۱ مهر در محل سازمان ستفا برگزار شد.
چهارمین جلسه شورای مرکزی مراکز نوآوری و شکوفایی سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی، در ابتدای این جلسه دکتر بیجندی ضمن معرفی این مراکز و ارایه گزارشی از جلسات قبلی به اهمیت و برنامه های توسعه این مراکز پرداخت.
دکتر جواد سخدری مدیر شعبه ستفا خراسان رضوی ضمن معرفی دستاوردهای خود به برنامه های این واحد برای توسعه مراکز نوآوری و شکوفایی پرداخت و درخواست راه اندازی منش در شهر مشهد در زمینه گردشگری را نمود.
سپس دکتر دهقان رییس جهاددانشگاهی استان لرستان ضمن معرفی واحد لرستان به برنامه این واحد برای توسعه فعالیت های حوزه ستفا در شهرستان بروجرد پرداخت که زمینه فعالیت پیشنهادی ایشان گردشگری سلامت بود که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
در انتها نیز دکتر تاجری رییس جهاددانشگاهی استان سیستان و بلوچستان با معرفی فعالیت های نوپای این واحد در حوزه ستفا و ظرفیت های استان به معرفی برنامه‌های منش در شهر زاهدان با موضوعات صنایع فرهنگی، زیست دریایی، معدن، کشاورزی پرداخت که به درخواست اعضا شورا تمرکز اولیه بر روی صنایع فرهنگی مورد توجه قرار گرفت.


نظر شما :