برگزاری کنفرانس یکروزه‌ی «کاربرد گیاهان دارویی و داروهای گیاهی در درمان بیماری‌های کلیه و سنگ کلیه»

۲۷ مهر ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۰ کد : ۲۳۹۱۴ پژوهشی
کنفرانس علمی «کاربرد گیاهان دارویی و داروهای گیاهی در درمان بیماری‌های کلیه و سنگ کلیه» ۲۸ مهرماه توسط پژوهشکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.
برگزاری کنفرانس یکروزه‌ی «کاربرد گیاهان دارویی و داروهای گیاهی در درمان بیماری‌های کلیه و سنگ کلیه»

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده گیاهان دارویی جهاددانشگاهی، این وبینار که با سخنرانی دکتر شمسعلی رضازاده داروساز و متخصص شیمی دارویی و عضو هیات علمی این پژوهشکده برگزار می‌شود دارای امتیاز بازآموزی بوده و با مجوز اداره کل آموزش مداوم جامعه پزشکی کشور از زیر مجموعه‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار خواهد شد.

 

مخاطبان این دوره پزشکان عمومی، داروسازان و متخصصان طب سنتی هستند و این دوره به صورت مجازی و آنلاین بر بستر آموزش‌های مجازی جهاددانشگاهی (امجد) برگزار می‌شود و در انتهای برنامه فایل پاورپوینت ارایه شده و فیلم ضبط شده برنامه نیز در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

بیماری‌های کلیه و سنگ کلیه از بیماری‌های شایع در جامعه است که گیاهان دارویی و داروهای گیاهی می‌توانند در کنترل و درمان آن‌ها (به‌عنوان بیماری‌های مزمن) مفید باشد. در این وبینار، درمان‌های دارویی و کاربرد گیاهان دارویی در درمان و پیشگیری از سنگ کلیه ارایه می‌شود و تازه‌های این بخش با مخاطبان داروساز و پزشک به اشتراک گذاشته شده و  فرآورده‌های طبیعی مورد کاربرد در این حوزه مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

در پایان، شرکت‌کنندگان دوره به مدت 48 ساعت فرصت خواهند داشت تا در آزمون آنلاین پایان دوره شرکت کنند و با پاسخ صحیح به 70 درصد سوالات می‌توانند امتیاز بازآموزی دوره را کسب نمایند.

کلید واژه ها: پژوهشکده گیاهان دارویی پژوهشی کنفرانس


( ۱ )

نظر شما :