معاون این وزارتخانه اعلام کرد؛

آمادگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای واگذاری برخی فعالیت‌ها به جهاددانشگاهی لرستان

۲۷ مهر ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۱ کد : ۲۳۹۰۰ عمومی
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به آمادگی این وزارتخانه برای تعامل بیشتر با جهاددانشگاهی، گفت: در سطح استان نیز آمادگی هرگونه همکاری، انعقاد قرارداد و برون‌سپاری فعالیت‌ها به جهاددانشگاهی وجود دارد.
آمادگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای واگذاری برخی فعالیت‌ها به جهاددانشگاهی لرستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی لرستان، حاتم شاکرمی جهاددانشگاهی را از ظرفیت‌های مهم کشور دانست و گفت: امیدواریم در حوزه‌های مختلف شاهد هماهنگی و همکاری بیشتر و بهتر جهاددانشگاهی لرستان با وزارت تعاون باشیم.

وی بابیان اینکه در سطح ملی قراردادهایی بین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وجود دارد، افزود: اگر جهاددانشگاهی لرستان می‌تواند در قالب تفاهم‌نامه منعقدشده، فعالیت‌هایی انجام دهد این آمادگی هم از طرف وزارت تعاون و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان وجود دارد.

شاکرمی با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی دارای پتانسیل‌های علمی، آموزشی و تحقیقاتی درزمینه‌ی بازاریابی محصولات و تحقیقات است، افزود: مضاف بر این اگر طرح‌های دیگری که بتواند به رونق اشتغال کمک کند، آمادگی انعقاد قرارداد با جهاددانشگاهی لرستان وجود دارد و در این راستا هیچ محدودیتی وجود ندارد.

وی با ذکر این مطلب که جهاددانشگاهی طرح‌های واگذارشده وزارت تعاون را به نحو احسن و مؤثر انجام داده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه جهاددانشگاهی لرستان دارای ظرفیت‌های فرهنگی، رسانه‌ای، آموزشی، پرورش گیاهان دارویی و کشت گلخانه‌ای است از هر طرحی که به توسعه مشاغل بینجامد حمایت، پشتیبانی و استقبال می‌کنیم.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جهاددانشگاهی لرستان، توانایی‌ها، ظرفیت‌ها و تمام ظرفیت‌های خود را به‌طور جامع به دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون در لرستان تحویل دهد.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی


نظر شما :