باحضور مجازی صاحبان ایده؛

داوری اولین رویداد «جامپ» پارک علم و فناوری کرمانشاه آغاز شد

۲۲ مهر ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۷ کد : ۲۳۷۸۵ تجاری سازی و اشتغال
اولین رویداد جذب ایده مجازی پارک علم و فناوری کرمانشاه «جامپ» در حوزه های عمومی، ای سی تی، کشاورزی و دانش آموزی پس از انتشار فراخوان در شهریور ماه با استقبال خوب صاحبان ایده به مرحله داوری رسید.
داوری اولین رویداد «جامپ» پارک علم و فناوری کرمانشاه آغاز شد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری کرمانشاه، دکتر سیامک آزادی رییس این پارک در نشست داوری این رویداد با اشاره به اهداف برگزاری آن، گفت: شناسایی و جذب صاحبان ایده، آشنایی آنان با فرایند تجاری سازی ایده و توسعه فرهنگ کارآفرینی در استان بخشی از اهداف ترسیم شده این رویداد است.
وی در ادامه با بیان اینکه 98 ایده در این رویداد شرکت کردند، افزود: با توجه به شرایط کنونی و شیوع ویروس کرونا جلسه دفاع صاحبان ایده از طرح هایشان بصورت مجازی در چند روز با حضور داوران در حوزه مختلف برگزار می شود.
آزادی افزود: شرکت کنندگان در این رویداد از مشاوره ها و دوره های آموزشی رایگان بهره مند و به آنان گواهی شرکت در رویداد ارایه می شود.
رییس پارک علم و فناوری کرمانشاه در ادامه با اشاره به این موضوع که ایده های برتر در اولویت پذیرش پارک علم و فناوری کرمانشاه قرار خواهند گرفت و از خدمات استقرار برخوردار می شوند، افزود: صاحبان ایده در این مرحله با مشاوران و منتورهای پارک به بررسی الزامات توسعه و تجاری سازی ایده ها می پردازند.
وی در پایان بیان کرد: پس از مرحله داوری، نتایج اعلام و به برگزیدگان جوایز ی اهدا می شود.

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه رویداد جامپ اشتغال


نظر شما :