توسط معاونت آموزشی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف انجام می‌شود؛

برگزاری دوره‌های تربیت متخصص در حوزه‌ی علوم داده

۲۱ مهر ۱۳۹۹ | ۱۶:۴۵ کد : ۲۳۷۶۵ پژوهشی
دوره‌های تربیت متخصص در حوزه‌ی علوم داده با هدف ارتقای دانش داده در صنایع کشور و انتقال تجارب علمی و کاربردی مدرسان با سابقه‌ی این حوزه، به همت مرکز آموزش‌های تخصصی کاربردی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف برگزار می‌شود.
برگزاری دوره‌های تربیت متخصص در حوزه‌ی علوم داده

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف، دوره‌های تربیت متخصص در حوزه علوم داده با هدف ارتقای دانش داده در صنایع کشور و انتقال تجارب علمی و کاربردی مدرسین با سابقه این حوزه، به همت مرکز آموزش‌های تخصصی کاربردی سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف برگزار می‌شود.

این دوره‌ها به گونه‌ای تدوین شده‌اند تا افرادی که دانشی در این زمینه ندارند و کارشناسان این حوزه بتوانند بنابر نیاز خود در دوره‌ها شرکت کرده و از مباحث ارائه شده استفاده کنند.

در این دوره‌ها مباحثی همچون SQL Server، داده کاوی با پایتون و R، کلان داده‌ها (Big Data)، یادگیری ماشین، یادگیری عمیق و شبکه‌های عصبی ارائه خواهند شد.

این دوره‌ها براساس نیازسنجی‌های به عمل آمده در سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف با حوزه‌های کاری بانکی، بازاریابی و فروش، غذایی و دارویی و … تدوین و در راستای رفع خلاء های موجود اجرا می‌شوند.

افزایش توانمندی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان جویای کار و ارتقاء سطح علمی شاغلان در صنعت، از رسالت‌های مرکز آموزش‌های تخصصی کاربردی جهاددانشگاهی صنعتی شریف می‌باشد. به این منظور و در جهت کمک به اشتغال و ارتقای این افراد، این سازمان طراحی و اجرای دوره‌های تخصص محور را بر اساس تخصص‌های حرفه‌ای لازم جهت فعالیت افراد در گروه‌های مختلف شغلی برگزار می‌نماید.

دانشجویان و دانش‌آموختگان علاقه‌مند به حضور در این دوره می‌توانند با مراجعه به بخش مربوطه در پایگاه اطلاع‌رسانی sctae.jdsharif.ac.ir یا شماره تلفن ۶۶۰۷۵۶۲۶ از مشاوره تخصصی بهره‌مند شوند.

جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۶۶۰۷۵۶۲۶ و ۶۶۰۷۵۶۴۱ تماس حاصل نمایید و یا به سایت www.sctae.info مراجعه کنند.

کلید واژه ها: تربیت متخصص سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف پژوهشی


نظر شما :