با امضای تفاهم‌نامه‌ای مطرح شد؛

ضرورت هم افزایی دانشگاه فرهنگیان و جهاددانشگاهی قزوین برای اصلاح سبک زندگی دانشجویان

۲۱ مهر ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۸ کد : ۲۳۷۶۰ عمومی
روسای دانشگاه فرهنگیان و جهاددانشگاهی استان قزوین ضمن گفتگو با یکدیگر تفاهم نامه همکاری نیز منعقد کردند.
ضرورت هم افزایی دانشگاه فرهنگیان و جهاددانشگاهی قزوین برای اصلاح سبک زندگی دانشجویان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قزوین؛  صبح امروز 21 مهر ماه روسای دانشگاه فرهنگیان و جهاددانشگاهی استان قزوین ضمن گفتگو با یکدیگر تفاهم نامه همکاری نیز منعقد کردند.

در این نشست که به میزبانی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد دکتر حمید رضا مشهدی رییس این دانشگاه گفت: نگاه ما به این تفاهم نامه یک نگاه کاربردی و اثر بخش است چرا که دغدغه های مشترکی بین دو نهاد وجود دارد، از نظر ما سقف سطح فکری جوامع میزان دانش معلمان آن جامعه است، بر این اساس و با توجه به آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی به دنبال ایجاد فضای فکری باارزش جهت رشد و تعالی دانشجویانمان که معلمان آینده جامعه خواهند بود هستیم.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر بیش از دو هزار دانشجو در این دانشگاه تحصیل می کنند که به طور میانگین در آینده هر یک بیش از پنج هزار دانش آموز را تربیت خواهند کرد، از این رو دغدغه های فرهنگی و اجتماعی فراوانی داریم تا معلمان از هر جهت آمادگی کافی برای هدایت و اثر بخشی دانش آموزان را داشته باشند.

دکتر حمید رضا مشهدی در ادامه گفت: امید است با حضور جدی جهاددانشگاهی بخش عمده ای از نیازهای فرهنگی و کمک آموزشی که با توجه به شرایط کرونایی کمرنگ تر از گذشته شده پویا و فعالتر ادامه یابد، چرا که در حال حاضر اصلاح سبک زندگی و توجه به سبک زندگی ایرانی اسلامی از اولویت های جامعه است و ضرورت هم افزایی دانشگاه فرهنگیان و جهاددانشگاهی برای اصلاح سبک زندگی دانشجویان، روشن و قابل درک است.

در ادامه ی این نشست مهندس فرشاد پیله چی رییس جهاددانشگاهی نیز با اشاره به ظرفیت های موجود در جهاددانشگاهی گفت: با توجه به ظرفیت های سازمان دانشجویان، آماده انجام همکاری های مشترک در موضوعات فرهنگی هستیم .

وی در ادامه افزود: با امضای این تفاهم نامه آمادگی انجام فعالیت های مشترک در حوزه های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی به وجود می آید و امیدواریم نتیجه بخش و مفید باشد.

در پایان تفاهم نامه همکاری مشترک به امضای دو طرف رسید و روسای دانشگاه فرهنگیان و جهاددانشگاهی نمایندگان خود را جهت اجرایی شدن آن معرفی کردند.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی استان قزوین تفاهم نامه عمومی


نظر شما :