به منظور توسعه سکوی تجارت الکترونیک صورت گرفت؛

انعقاد تفاهم‌نامه‌ی همکاری بین پارک علم و فناوری البرز و شرکت ملی پست

۲۰ مهر ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۶ کد : ۲۳۷۱۲ تجاری سازی و اشتغال
تفاهم‌نامه همکاری پارک علم و فناوری البرز و شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران به امضا رسید.
انعقاد تفاهم‌نامه‌ی همکاری بین پارک علم و فناوری البرز و شرکت ملی پست

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی، هدف از امضای این تفاهم‌نامه همکاری که با حضور مهندس مهدی عباسی رییس پارک علم و فناوری البرز و  محمودمهندس فرزین مدیرکل پست استان البرز به امضا رسید توسعه سکوی تجارت الکترونیک شرکت ملی پست (ستاپ) به منظور شناسایی، ارزیابی و آموزش شرکت‌های نوپا (استارت آپی) در حوزه کسب و کار الکترونیک جهت همکاری و توسعه و بهره برداری از امکانات سکوی تجارت الکترونیک شرکت ملی پست است.
براساس این گزارش موضوع تفاهم‌نامه عبارت است از شناسایی و ارزیابی شرکت‌های نوپا و استارت آپی فعال در حوزه کسب و کار الکترونیک با شرایط مورد نظر شرکت ملی پست و همچنین نظارت و پایش عملکرد آن‌ها مطابق اهداف ترسیم شده شرکت ملی پست و در صورت نیاز ارایه آموزش‌های مورد نظر آن‌‎ها است.
این همکاری از طریق انعقاد قرارداد با شتاب‌دهنده‌ها صورت می گیرد و فرصت تحرک و موفقیت شرکت‌های استارت آپی مستقر در پارک علم و فناوری البرز فراهم می‌شود.
در این تفاهم‌نامه‌ی پنج ساله دو طرف در زمینه تخصیص فضای کاری مورد نظر، فراهم سازی امکانات قابل دسترسی، برگزاری دوره های آموزشی، امکان دسترسی به زیرساخت‌های پلتفرم تجارت الترونیک شرکت پست برای استارت آپ‌ها، کمک به شرکت های در حال فعالیت و شناسایی و ارزیابی و آموزش آن‌ها همکاری می‌کنند.
گفتنی است، پارک‌های علم و فناوری البرز برای توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان، استارت آپی و ... همکاری خوبی با دستگاه های علمی و اجرایی استان البرز دارد.

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری البرز اشتغال تفاهم‌نامه پیام جهاد ۱


نظر شما :