برگزاری کنفرانس علمی «کاربرد گیاهان دارویی و داروهای گیاهی در درمان دردهای عضلانی»

۲۰ مهر ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۷ کد : ۲۳۶۸۰ پژوهشی
کنفرانس علمی «کاربرد گیاهان دارویی و داروهای گیاهی در درمان دردهای عضلانی» ۲۱مهرماه توسط پژوهشکده گیاهان دارویی برگزار می شود.
برگزاری کنفرانس علمی «کاربرد گیاهان دارویی و داروهای گیاهی در درمان دردهای عضلانی»

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی، این وبینار که با سخنرانی دکتر رضا حاجی آقایی معاون پژوهش و آموزش و عضو هیات علمی این پژوهشکده برگزار می شود دارای امتیاز بازآموزی بوده و با مجوز اداره کل آموزش مداوم جامعه پزشکی کشور از زیر مجموعه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می‌شود.

مخاطبان این دوره پزشکان عمومی، داروسازان و متخصصان طب سنتی هستند و این دوره به صورت مجازی و آنلاین بر بستر آموزش های مجازی جهاددانشگاهی (امجد) برگزار می شود ودر انتهای برنامه فایل پاورپوینت ارایه شده و فیلم ضبط شده برنامه نیز در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

در این دوره به گیاهان مورد استفاده در فرآورده های طبیعی مورد کاربرد در دردهای مفاصل و عضلانی گرداخته شده و فرآورده های طبیعی مورد کاربرد در این حوزه مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

در پایان، شرکت کنندگان دوره به مدت 48 ساعت فرصت خواهند داشت تا در آزمون آنلاین پایان دوره شرکت نمایند و با پاسخ صحیح به 70 درصد سوالات میتوانند امتیاز بازآموزی دوره را کسب نمایند.

کلید واژه ها: پژوهشکده گیاهان دارویی پژوهشی کنفرانس


( ۱ )

نظر شما :