نشست مشترک سرپرست جهاددانشگاهی همدان با مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان برگزار شد

۱۹ مهر ۱۳۹۹ | ۱۷:۰۵ کد : ۲۳۶۵۷ تجاری سازی و اشتغال
نشست مشترک سرپرست جهاددانشگاهی همدان با مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان ۱۶ مهر برگزار شد.
نشست مشترک سرپرست جهاددانشگاهی همدان با مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی همدان، نشست مشترک سرپرست جهاددانشگاهی همدان با مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان 16 مهر برگزار شد.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان با بیان این‌که جهاددانشگاهی اعتبار علمی جامعه است، اظهار کرد: جهاددانشگاهی در سال های اخیر بدون داشتن بودجه دولتی توانسته کارهای بسیار خوبی را به سرانجام برساند.

احمد توصیفیان عملکرد مطلوب جهاددانشگاهی را مرهون مدیران قوی این سیستم دانست و افزود: تیم‌سازی یکی از رمزهای موفقیت در انجام کارها است که این مهم به خوبی در جهاددانشگاهی دیده می‌شود.

وی ضمن امیدواری در اثربخشی و رضایت در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، تصریح کرد: به دلیل شرایط کنونی جامعه و کشور، اشتغال یکی از اساسی‌ترین و مهم‌ترین برنامه ها است که امیدواریم با این طرح بتوانیم گام‌های مثبتی در تحقق آن برداریم.

سرپرست جهاددانشگاهی واحد همدان نیز ضمن ابراز خرسندی از شناخت کامل مدیرکل کار و تعاون استان همدان از جهاددانشگاهی گفت: جهاددانشگاهی در برخی از امور نمی تواند به تنهایی وارد عمل شود و نیازمند همکاری و همیاری دستگاه ها است.

علی کلانترنیا با بیان این که همکاران ما در جهاددانشگاهی در تلاش هستند تا جهاد را به جایگاهی که لیاقت آن را دارد برسانند، اظهار کرد: با اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی شاهد فصل جدیدی از همکاری جهاد با اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی هستیم که برای اجرای هرچه بهتر آن از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

وی در پایان گفت: در هفته یکبار جلسه‌ای تحت عنوان اشتغال در جهاددانشگاهی تشکیل می شود تا روند اجرای این طرح ملی توسط شورای راهبری بررسی و نواقص رفع شود.

در ادامه نیز ضمن بررسی اقدامات صورت گرفته در این طرح، توانمندی های استان در اجرای هرچه بهتر آن از سوی مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان مطرح شد.

کلید واژه ها: اشتغال واحد همدان پیام جهاد 5


نظر شما :