در اسفند ماه انجام می‌شود؛

برگزاری نخستین کنفرانس ملی مواد نوین در پژوهشکده مواد نوین سرامیکی جهاددانشگاهی

۱۵ مهر ۱۳۹۹ | ۱۴:۴۸ کد : ۲۳۵۶۴ پژوهشی
پژوهشکده مواد نوین سرامیکی جهاددانشگاهی با همکاری دانشگاه یزد «نخستین کنفرانس ملّی مواد نوین» به منظور اشتراک ایده‌ها و یافته‌های پژوهشی و تبادل نظر اساتید، محققان و صنعت‌گران گرامی در تاریخ ۱۲ و ۱۳ اسفند ماه ۱۳۹۹ برگزار می‌کند.
برگزاری نخستین کنفرانس ملی مواد نوین در پژوهشکده مواد نوین سرامیکی جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی یزد، پژوهشکده مواد نوین سرامیکی جهاددانشگاهی با همکاری دانشگاه یزد «نخستین کنفرانس ملّی مواد نوین» را به‌منظور اشتراک ایده‌ها و یافته‌های پژوهشی و تبادل‌نظر اساتید، محققان و صنعت‌گران با مدیریت مهندس میرحسینی و دکتر مسعود مصلایی‌پور یزدی به‌عنوان دبیر علمی در تاریخ 12 و 13 اسفندماه 1399 برگزار می‌کند. 

 این کنفرانس در سه زمینه مواد پیشرفته، نانومواد و بیومواد به ارائه مقاله‌های علمی و تخصصی، سخنرانی‌های کلیدی، کارگاه‌های آموزشی، نشست‌های فنی و نمایشگاه دستاوردهای صنعتی می‌پردازد تا جامعه دانشگاهی و صنعتی کشور، فرصتی برای تبادل‌نظر و تعامل سازنده در راستای پیشرفت مواد و فناوری‌های نوین کشور به ‏دست ‏آورند.

گفتنی است،  سرامیک‌های مهندسی، کاربردهای نوین مهندسی مواد (پیل‌های سوختی، ابرخازن‌ها و ...)، دیرگدازهای پیشرفته، مهندسی سطوح و پوشش‌های نوین، مواد و آلیاژهای هوشمند، نانوپودر، نانوکاتالیست، نانوکامپوزیت، نانوبیومواد، نانوبیوتکنولوژی، دارورسانی، زخم‌پوش، مواد دندانی، فولادهای پیشرفته، الکتروسرامیک، مواد مغناطیسی، اتصال‌دهی نانو و میکرو و آلیاژهای شیشه‌ای از محورهای این کنفرانس است.

مقالات ارائه شده در این کنفرانس در پایگاه‌های معتبر علمی مانند پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی (SID) و سیویلیکا نمایه شده و مذاکراتی با مجلات معتبر علمی- پژوهشی و ISC جهت چاپ مقاله‌های برگزیده توسط ریاست کنفرانس در حال انجام است.

پژوهشکده مواد نوین سرامیکی جهاددانشگاهی از کلیه اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و صنعتگران دعوت می‌کند تا با ارائه مقالات علمی و دستاوردهای صنعتی و پژوهشی خود در نخستین کنفرانس ملّی مواد نوین، مشارکت فعال داشته و به غنای آن بیفزایند.
 

کلید واژه ها: سازمان جهاددانشگاهی یزد کنفرانس


نظر شما :