مراسم تکریم و معارفه سرپرستان مراکزآموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی اراک

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۲ کد : ۲۲۶۴۱ عمومی
مراسم تکریم و معارفه سرپرستان مراکزآموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی اراک با حضور شهرجردی رییس جهاد دانشگاهی استان مرکزی برگزار گردید.
مراسم تکریم و معارفه سرپرستان مراکزآموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی اراک

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی، مراسم تویع و معارفه سرپرستان مراکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی اراک با حضور شهرجردی رییس واحد، پارسا معاون پشتیبانی، صالحی آموزشی، جمالو مدیر اموراداری و جمعی از همکاران آموزشی واحد استان مرکزی 22 شهریور برگزار شد.

در این مراسم شهرجردی ضمن بیان ویژگی‌های حوزه‌ی معاونت آموزشی و دستاوردهای آن به ویژه در ایام کرونا، از خدمات و تلاش‌های سید فرشاد میرداودی در زمان تصدی مدیریت مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت شماره 2 و مهدی علی سلیمان در زمان تصدی مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت شماره 1 تقدیر کرد.

رییس جهاددانشگاهی استان مرکزی در ادامه به ماموریت‌های معاونت آموزشی در جهاد‌دانشگاهی استان از جمله ارایه آموزش‌های تخصصی و کاربردی با استفاده از اساتید برتر و پتانسیل‌های جهاددانشگاهی پرداخت و دستیابی به آن را منوط به حضور فعال و دلسوزانه تمام اعضا دانست و ابزار امیدواری کرد با ادامه‌ی همین روند شاهد دستیابی به اهداف و چشم‌اندازها در جهاددانشگاهی باشیم.

در ادامه‌ی این مراسم انسیه صالحی معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان از خدمات و دستاوردهای میرداودی در دوران مدیریت مرکز شماره 2 تقدیر و برای وی آرزوی موفقیت در تمامی مراحل کاری و همچنین برای قاسمی و علی سلیمان در سمت‌های جدید آرزوی موفقیت و کامیابی کرد.

در پایان این مراسم امیر قاسمی ضمن تشکر بابت حسن اعتماد رییس و معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان مرکزی، ابراز امیدواری کرد با همکاری و تلاش اعضای جهاددانشگاهی بتوانیم، خدمات شایسته‌ای به مردم و ایران اسلامی ارایه دهیم.

گفتنی است، مهدی علی سلیمان به عنوان مدیر مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت شماره 2 جهاددانشگاهی اراک و امیر قاسمی به عنوان سرپرست مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت شماره 1 جهاددانشگاهی اراک منصوب کردند.

کلید واژه ها: واحد استان مرکزی عمومی انتصاب در واحد


( ۱ )

نظر شما :