راه‌اندازی رشته بورس در مرکز علمی-کاربردی جهاددانشگاهی البرز

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۸:۰۶ کد : ۲۲۴۳۵ آموزشی
رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی البرز گفت: مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی تنها مرکزی است که در استان البرز در مقطع کاردانی و کارشناسی رشته بورس را ارایه داده است.
راه‌اندازی رشته بورس در مرکز علمی-کاربردی جهاددانشگاهی البرز

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی به نقل از ایسنا، محسن داورپناه اظهار کرد: مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی البرز در حال حاضر حدود ۱۴۵۰ دانشجو دارد.

وی ادامه داد: ۶۵ درصد رشته‌های این مرکز هنری، ۱۵ درصد حوزه مدیریت و ۲۰ درصد هم به رشته‌های مرتبط با فناوری اطلاعات است.

محسن داورپناه افزود: مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی تنها مرکزی است که در استان البرز در مقطع کاردانی و کارشناسی رشته بورس را ارائه داده است.

رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی البرز تاکید کرد:بدون شک فارغ التحصیلان این رشته می‌توانند در مسیر گشایش اقتصادی گام‌های درستی بردارند.

وی با اشاره به اینکه امکانات و زیرساخت‌های لازم برای آموزش مجازی در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی ایجاد شده، اظهار کرد: خوشبختانه هم اساتید مشکلی برای بارگذاری محتوای تولید شده خود ندارند و هم دانشجویان به راحتی می توانند خروجی دروس عملی خود را در سایت بارگذاری کنند.

داورپناه تاکید کرد: خوشبختانه با تمهیدات اندیشیده شده تا کنون در حوزه برگزاری امتحانات و آزمون هم نه برای اساتید و نه برای دانشجویان با مشکل مواجه نبوده ایم.

رییس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی البرز گفت: سال گذشته ۱۷ کد رشته در این مرکز وجود داشت که با تلاش‌های صورت گرفته در ترم تحصیلی جدید به ۲۹ کد رشته افزایش پیدا کرده که این اتفاق در کل کشور منحصر به فرد بوده است.

وی در پاسخ به اینکه چه برنامه هایی بر برگزاری دروس عملی و دروسی که امکان تدریس آنها به صورت مجازی وجود ندارید، گفت: کلاس این درس‌ها به صورت حضوری و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی بین اساتید و دانشجویان برگزار خواهد شد.

داورپناه در خصوص وضعیت افزایش شهریه در ترم جدید تحصیلی توضیح داد: متناسب با هر سال بین ۱۵ تا ۱۸ درصد افزایش شهریه داریم که هنوز ابلاغ نشده است.


( ۱ )

نظر شما :