با حضور بیش از ۱۵۰۰ نفر؛

آزمون ارزیابی شایستگی مدیران شرکت بیمه ایران توسط جهاددانشگاهی برگزار شد

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۶:۴۷ کد : ۲۲۴۳۴ آموزشی
آزمون ارزیابی شایستگی مدیران میانی و پایه شرکت بیمه ایران توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی برگزار شد.
آزمون ارزیابی شایستگی مدیران شرکت بیمه ایران توسط جهاددانشگاهی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، احمد عبدی پور مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی با بیان این مطلب گفت: آزمون ارزیابی شایستگی مدیران میانی و پایه شرکت بیمه ایران 14 شهریور به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار شد.

وی با بیان این که در این آزمون مجموعا 1530 نفر از مدیران میانی و پایه شرکت بیمه ایران حضور داشتند، گفت: از این تعداد، 487 نفر زن و 1043 نفر نیز مرد بودند.

عبدی پور افزود: این آزمون به منظور ارزیابی شایستگی مدیران و صلاحیت فردی مدیران شرکت بیمه برگزار شد و شروع فرآیند ارزیابی است.

مدیر مرکز آزمون اضافه کرد: در این آزمون حدود 710 داوطلب در شهر تهران و 830 نفر در سایر مراکز استان ها به رقابت پرداختند.

عبدی پور در پایان یادآور شد: در این آزمون داوطلبان به 60 سوال مشتمل بر سوالات عمومی مدیریتی و سوالات تخصصی بیمه پاسخ دادند که نتایج آن 23 شهریورماه جاری برروی خروجی سامانه مرکز آزمون به نشانی https://hrtc.ir/ قرار خواهد گرفت.

گفتنی است، مدیر عامل، معاونان و چند تن از اعضای هیات مدیره شرکت بیمه ایران با حضور در دانشگاه علم و فرهنگ و بازدید از فرآیند برگزاری آزمون، رضایت خود را نحوه مدیریت و اجرای جهاددانشکاهی اعلام کردند.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی مرکز آزمون بیمه ایران پیام جهاد 2


نظر شما :