آزمون استخدامی بانک رفاه در جهاددانشگاهی یزد برگزار شد

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۲:۱۲ کد : ۲۲۴۱۶ آموزشی
آزمون دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران با حضور ۳۸۸ داوطلب در جهاددانشگاهی استان یزد برگزار شد.
آزمون استخدامی بانک رفاه در جهاددانشگاهی یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی یزد، احمد افروزیان معاون آموزشی این سازمان در حاشیه برگزاری نوبت صبح این آزمون اظهار کرد: در این آزمون که دومین آزمون استخدامی علاوه بر میزبانی کنکور سراسری در شرایط کرونایی امسال توسط جهاددانشگاهی استان یزد است، قریب ۷۰۰ داوطلب مرد و زن با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دو نوبت صبح و عصر با هم به رقابت می‌پردازند.

به گفته وی، در نوبت صبح این آزمون که از ساعت ۹:۳۰ شروع شده، ۳۸۸ داوطلب و در نوبت عصر ۳۰۹ داوطلب در تخصص‌های مختلف با هم رقابت کردند.

مهرداد قلمی از مدیران عالی رتبه بانک رفاه کارگران کشور و نماینده ناظر بر آزمون استان یزد ضمن اعلام رضایت از رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی در این آزمون، گفت: در این مرحله از آزمون که به صورت کتبی برگزار می‌شود، سه برابر ظرفیت استخدامی بانک پذیرفته خواهند شد.

وی افزود: بر طبق روال قبلی و با توجه به پذیرش تعدادی از نیروهای انسانی مورد نیاز بانک در اواخر سال گذشته که در مقطع کارشناسی ارشد جذب این بانک شدند، داوطلبان پذیرفته شده در مرحله کتبی، در ادامه در تست روانشانسی و سپس مصاحبه علمی شرکت خواهند کرد تا در تخصص‌های مختلف و مورد نیاز جذب این بانک شوند.

محمدرضا پناهنده مدیر شعب بانک رفاه کارگران در استان یزد گفت: خوشبختانه با توجه به کمبود نیروی انسانی در شعب بانک رفاه استان و نظر به برخورداری استان از فارغ التحصیلان دانشگاهی مطلوب، استان یزد از ظرفیت بالایی در پذیرش این آزمون استخدامی برخوردار است.

وی با اشاره به سیاست جذب نیروهای بومی استان در این آزمون، اظهار کرد: نیروهای بومی هر شهرستان در اولویت استخدام در شعب شهرستان خود هستند و جذب نیروهای بومی استان از الزامات این آزمون استخدامی در استان به شمار می‌آید.

پناهنده در پایان نیز یادآور شد: در حال حاضر در سراسر استان ۲۷ شعبه بانک رفاه کارگران فعالیت دارند.

کلید واژه ها: آموزشی آزمون سازمان یزد


نظر شما :