آزمون ارزیابی شایستگی مدیران شرکت بیمه ایران در اصفهان انجام شد

۱۵ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۶:۳۱ کد : ۲۲۳۹۱ آموزشی
آزمون ارزیابی شایستگی مدیران پایه و میانی شرکت بیمه ایران با رعایت همه‌ی پروتکل‌های بهداشتی هم‌زمان با سراسر کشور در جهاددانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد.
آزمون ارزیابی شایستگی مدیران شرکت بیمه ایران در اصفهان انجام شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی اصفهان، معاون آموزشی این واحد 14 شهریور در حین برگزاری این آزمون، گفت: آزمون ارزیابی شایستگی مدیران با هدف ارزیابی، توسعه شایستگی استعدادهای مدیریتی و سنجش نیازمندی‌های آموزشی، توانمندسازی و حفظ نیروی انسانی کارآمد برگزار گردید.

 

افسون نیازبخش ادامه داد: آزمون ارزیابی شایستگی مدیران پایه و میانی شرکت بیمه ایران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شد.

وی افزود: در پایان این آزمون، مستندات آن برای بررسی و تعیین و تکلیف نهایی به مرکز آزمون سازمان جهاددانشگاهی ارسال می‌شوند.

معاون آموزشی واحد اصفهان در پایان گفت: کانون ارزیابی و توسعه شایستگی، یکی از کارآمدترین روش‌ها برای احراز شایستگی کارکنان و  مدیران است که در سال‌های اخیر برای سنجش شایستگی مدیران دولتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 همچنین در این آزمون که به صورت همزمان 14 شهریورماه در سطح کشور برگزار شد؛ از تعداد 797 نفر، 43 نفر در واحد اصفهان با هم به رقابت پرداختند.

کلید واژه ها: واحد اصفهان آزمون آموزشی پیام جهاد 2


نظر شما :