برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و معافیت های مالیاتی در واحد اصفهان

۰۳ مهر ۱۳۹۷ | ۱۴:۴۳ کد : ۲۱۸۷ تجاری سازی و اشتغال
کارگاه آشنایی با قوانین و مقررات مالیاتی با همکاری دفتر تجاری سازی فناوری جهاد دانشگاهی واحد اصفهان و مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان روز چهارشنبه ۱۸ مهر ماه برگزار می شود.
برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و معافیت های مالیاتی در واحد اصفهان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد اصفهان، به منظور فراهم ساختن زمینه بهره‌مندی شرکت‌های مستقر در مراکز رشد و پارک علم و فناوری از معافیت‌های مالیاتی، کارگاه آشنایی با قوانین و مقررات مالیاتی با همکاری دفتر تجاری سازی فناوری جهاد دانشگاهی واحد اصفهان و مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان چهارشنبه 18 مهر ماه از ساعت 14 تا 18برگزار می شود.
در این کارگاه، مدیران و کارشناسان  شرکت‌ها اعم از دانش بنیان و غیر دانش بنیان با وظایف و تکالیف قانونی که موجب برخورداری این شرکت ها از معافیت ها و تسهیلات مالیاتی مقرر در قانون می شود آشنا خواهند شد.
تشریح مواد قانونی مرتبط با ساز وکار شرکت های دانش بنیان و غیر دانش بنیان در قانون مالیات های مستقیم اصلاحی 31/04/94 و آئین نامه موضوع ماده 95 در خصوص نحوه نگهداری دفاتر، اسناد و مدارک حسابداری همچنین پاسخگویی به ابهامات و سوالات حاضران از جمله بخش های این کارگاه آموزشی است.
آشنایی شرکت‌کنندگان با قوانین و مقررات مالیات‌های مستقیم، آگاهی از وظایف مالیاتی و اثرات و تبعات آن بر سازمان و شرکت، آشنایی با نکات اجرایی قانون و آشنایی از معافیت‌های مالیاتی از جمله اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی محسوب می شوند.
 


نظر شما :