کارگاه آنلاین مهارت‌های «گفت‌وگو در زوجین» برگزار شد

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۵:۳۱ کد : ۲۱۰۸۶ فرهنگی
کارگاه آنلاین مهارت های گفت و گو در زوجین به مناسبت هفته ازدواج و به همت کانون هنر زندگی معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران سه شنبه ۷ برگزار شد.
کارگاه آنلاین مهارت‌های «گفت‌وگو در زوجین» برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران، کارگاه آنلاین مهارت های گفت و گو در زوجین به مناسبت هفته ازدواج و به همت کانون هنر زندگی معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران سه‌شنبه 7 برگزار شد.

در این برنامه دکتر رباب حامدی روانشناس بالینی و از اساتید مرکز مشاوره دانشگاه فوق الذکر با اشاره به این‌که توانایی و اشتیاق برای گفت و گو و ارتباط درست از جمله مهم‌ترین عوامل نگهدارنده یک رابطه رضایت بخش است، به ارایه مطالب ارزنده‌ای از قبیل تعریف گفت و گو، اهمیت گفت و گو، مهارت‌های گفت و گو، الگوهای تخریب گر و ارتقا بخش گفت و گو اشاره کرد.

وی همچنین نقش فرآیندهای پیام دهی در رابطه همسران، انواع صمیمیت، انواع واکنش به پیام عاطفی، پیام‌های غیرکلامی و … را مورد بحث و بررسی قرار داد و در پایان جلسه پنل پرسش و پاسخ برگزار شد.

گفتنی است، با توجه با استقبال گسترده دانشجویان (170 ثبت نام) از کارگاه یاد شده، کانون هنر زندگی معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی علوم پزشکی تهران در نظر دارد در هفته آتی کارگاه آنلاین(وب کنفرانس) با موضوع «رهایی از زندان ذهن» را نیز با حضور دکتر حامدی برگزار کند.

کلید واژه ها: سازمان علوم پزشکی تهران کارگاه فرهنگی


نظر شما :