ارایه مشاوره و آموزش‌های آنلاین به واحدهای فناور تحت حمایت جهاددانشگاهی

۰۷ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۱ کد : ۲۰۸۹۱ تجاری سازی و اشتغال
طی توافقی بین سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی و شرکت الوبیزینس ارایه مشاورها و آموزش‌های عمومی و تخصصی به‌صورت حضوری و مجازی به واحدهای فناور مستقر در پارک‌ها و مراکز رشد و شرکت‌های زایشی جهاددانشگاهی آغاز شد.
ارایه مشاوره و آموزش‌های آنلاین به واحدهای فناور تحت حمایت جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان، در این توافق که با هدف تقویت و افزایش میزان موفقیت انجام شده است فناوران از طریق دریافت مشاوره و آموزش در مواردی همچون بازاریابی، تجاری سازی، ثبت برند و شرکت،͏ قوانین حقوقی، مالیاتی و تامین اجتماعی، و... آشنا می͏‌شوند و نسبت به رفع مشکلات خود اقدام می‌کنند.

از آنجا که شرکت الوبیزینس با دارا بودن بستر مبتنی بر موبایل می تواند خدمات مشاوره را به‌صورت تلفنی و آنلاین ارایه دهد انتظار می͏‌رود، با توجه به این توافق سطح ارایه کارگاه͏‌های آموزشی و مشاوره͏‌های تخصصی در زمینه کسب و کار با کیفیت و تخصص بیشتری صورت می‌پذیرد.

گفتنی است، با توجه به این‌که قلب تپنده پارک‌ها و مراکز رشد، مراکز نوآوری و شتابدهی دست واحدهای فناور مستقر در آن مرکز است این همکاری می تواند کمک شایانی جهت ارتقای سطح کمی و کیفی واحدهای فناور کند که خود نوید بخش رونق هر چه بیشتر این مراکز شود. 

کلید واژه ها: سازمان ستفا اشتغال مشاوره رایگان پیام جهاد 5


نظر شما :