فرماندار دلگان:

سهم بزرگ جهاددانشگاهی در توسعه کشور غیر قابل انکار است

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۰ کد : ۲۰۶۴۲ عمومی
فرماندار دلگان گفت: سهم بزرگ جهاددانشگاهی در توسعه کشور غیر قابل انکار بوده، بنابراین از مردم شهرستان و استان می خواهیم از ظرفیت‌های این نهاد علمی و انقلابی و نیروهای توانمند آن بیش از پیش بهره ببرند.
سهم بزرگ جهاددانشگاهی در توسعه کشور غیر قابل انکار است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان، مجتبی شجاعی چهارم مردادماه ضمن تبریک سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی اظهار داشت: توجه به مباحث علمی و فناوری در جهاددانشگاهی سبب شده که این نهاد انقلابی و علمی در سطح کشور به خوبی بدرخشد.
وی ادامه داد: پیشگامی جهاددانشگاهی در رصد و پایش نیازهای جامعه و شناسایی مشکلات و اقدام عملی و موثر برای حل آن‌ها قابل ستایش است.
وی گفت: جهاددانشگاهی و خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا با حضور افراد توانمند و دلسوز توانسته‌اند راهی را بروند که در آن عزت و سربلندی کشور به مردم دنیا نشان داده می شود.
شجاعی افزود: دستاوردهای جهاددانشگاهی در حوزه‌های پژوهشی، تحقیقاتی، علمی و خدمات تخصصی از پویایی آن حکایت دارد.
وی بیان کرد: کمک به تربیت نیروهای نخبه علمی متعهد و متخصص و کادرسازی در جامعه سبب شده که جهاددانشگاهی در عرصه آموزش موفق عمل کند.
شجاعی خاطرنشان کرد: سهم بزرگ جهاددانشگاهی در توسعه کشور غیر قابل انکار بوده، بنابراین از مردم شهرستان و استان می خواهیم از ظرفیت‌های این نهاد علمی و انقلابی و نیروهای توانمند آن بیش از پیش بهره ببرند.

کلید واژه ها: واحد سیستان و بلوچستان فرماندار دلگان عمومی سالگرد


( ۲ )

نظر شما :