فرماندار خاش:

اقتصاد دانش‌بنیان نتیجه مجاهدت‌های افراد دلسوز در جهاددانشگاهی است

۰۴ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۶ کد : ۲۰۶۲۱ عمومی
فرماندار خاش گفت: از دستاوردهای مهم جهاددانشگاهی در چهل سال اخیر تربیت نیروهای توانمند، متخصص، کارآمد و اثرگذار بوده که توانسته‌اند در سازندگی، عمران و توسعه کشور نقش آفرینی کنند که خدمات تخصصی و علم و اقتصاد دانش‌بنیان نیز نتیجه مجاهدت‌های افراد دلسوز در این نهاد است.
اقتصاد دانش‌بنیان نتیجه مجاهدت‌های افراد دلسوز در جهاددانشگاهی است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان وبلوچستان، صاحب‌گل صالحی سوم مردادماه ضمن تبریک سالروز تشکیل جهاددانشگاهی اظهار کرد: کادرسازی و تربیت نیروهای متعهد و توانمند در جهاددانشگاهی به حل بخش بزرگی از مشکلات جامعه ایرانی کمک کرده است.

وی بیان کرد: جهاددانشگاهی با برخورداری از عنصر علم و دانایی به عنوان نهادی پیشرو در رصد و شناسایی نیازهای مهم، اساسی و استراتژیک کشور و رفع مشکلات مردم توانسته موفق عمل کند.

صالحی ادامه داد: بهره گرفتن از تجربیات، مدیریت کارآمد و خدمات تخصصی و فراگیر جهاددانشگاهی می تواند به پیشرفت کشور و صیانت از ارزشهای ناب میهن اسلامی کمک کند.

صالحی افزود: حضور نخبگان علمی در جهاددانشگاهی و تولید علم و فناوری در این نهاد سبب شده که در عرصه‌های مختلف شاهد درخشش نیروهای کارآمد و دلسوز کشور باشیم که هدف آن‌ها کمک به ارتقای شاخص های توسعه ای و خدمت رسانی به مردم مومن و انقلابی ایران است.

وی خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی در عرصه های مختلف علمی و فناوری توانسته برای کشور افتخار کسب کند که خدمات تخصصی و علم و اقتصاد دانش بنیان نتیجه مجاهدت‌های افراد دلسوز در این نهاد است.

کلید واژه ها: واحد سیستان و بلوچستان فرماندار خاش عمومی سالگرد


نظر شما :