رییس پژوهشکده علوم بهداشتی جهاددانشگاهی در نشست خرد مدیریت تاکید کرد؛

مدیریت در جهاددانشگاهی بر مبنای روابط ایمانی و عاطفی

۰۱ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۹:۰۶ کد : ۲۰۵۹۱ عمومی
دومین نشست معاونان پشتیبانی جهاددانشگاهی با عنوان خرد مدیریت از طریق ویدئو کنفرانس در پژوهشکده علوم بهداشتی جهاددانشگاهی برگزار شد.
مدیریت در جهاددانشگاهی  بر مبنای روابط ایمانی و عاطفی

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده علوم بهداشتی جهاددانشگاهی دومین نشست معاونان پشتیبانی جهاددانشگاهی با عنوان خرد مدیریت، با حضور دکتر شوشتری معاون پشتیبانی و منابع انسانی جهاددانشگاهی و تعدادی از معاونان واحدهای مستقر در تهران به‌صورت حضوری و سایر واحدها و پژوهشکده‌ها از طریق ویدئو کنفرانس سه‌شنبه ۳۱ تیرماه در پژوهشکده علوم بهداشتی جهاددانشگاهی برگزار شد.

 در ابتدای این نشست دکتر علی منتظری، رئیس این پژوهشکده به بیان نقش ارزشمند جهاددانشگاهی در پرورش مدیران جهادی اشاره کرد و گفت: مدیریت در جهاددانشگاهی باید بر مبنای فتح قلوب و روابط ایمانی و عاطفی باشد.

وی در ادامه اظهار کرد: مدیریت در جهاددانشگاهی یک مزیت برای افراد نیست و نباید باشد. در جهاددانشگاهی مدیران باید بیش از همه کار کنند و کمتر از همه بهره‌مند شوند.

وی در ادامه گفت: جهاددانشگاهی یک‌نهاد انقلابی است، لذا باید بسان یک سازمان چابک و چالاک مدیریت شود. ما باید هر چه می‌توانیم از دیوان‌سالاری فاصله بگیریم و خود را در زنجیر مقررات دست‌وپا گیر اسیر نکنیم.

سپس وی بر لزوم ارزش‌گذاری به نیروی انسانی به‌عنوان مهم‌ترین سرمایه جهاددانشگاهی اشاره کرد و گفت: برای همه اعضا ارزش قائل باشیم و در تصمیم‌گیری‌ها از مشورت با آن‌ها غافل نشویم.

در ادامه این نشست دکتر شوشتری معاون پشتیبانی جهاددانشگاهی به بیان اهداف برگزاری نشست مستمر و هر دو هفته این معاونت با عنوان خرد مدیریت پرداخت و یکی از وظایف مهم حوزه پشتیبانی واحدها را تعیین خط‌مشی برای مسیر حرکت مراکز تابعه بر اساس اطلاعات و وضعیت درآمد و هزینه سایر عوامل تأثیرگذار بر عملکرد واحدها دانست.

 


( ۱ )

نظر شما :