سرپرست جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری عنوان کرد:

آمادگی جهاددانشگاهی برای همکاری با کانون‌های مساجد استان

۲۱ شهریور ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۰ کد : ۲۰۱۳ عمومی
سیروس رضایی سرپرست جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری در نشست با مسوول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان گفت: در حوزه فرهنگی ظرفیت‌های بسیاری وجود دارد که متعدد و متفاوت از سایر دانشگاه‌ها است و از تمام ظرفیت‌های ملی و استانی خود در راستای همکاری و راه‌اندازی فعالیت‌های مشترک با کانون‌های مساجد بهره می‌گیریم.
آمادگی جهاددانشگاهی برای همکاری با کانون‌های مساجد استان

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، سیروس رضایی سرپرست جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری 20شهریور ماه در نشست با مسوول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان با اشاره به ساختار فرهنگی جهاد دانشگاهی گفت: این نهاد ذاتا یک نهاد فرهنگی است و تاکنون خدمات و اقدامات بسیاری در حوزه‌های مختلف از قبیل فعالیت‌های رسانه‌ای، فعالیت‌های قرآنی، کارگاه‌ها، همایش‌ها و جشنواره‌ها انجام داده است.

وی ادامه داد: در حوزه فرهنگی ظرفیت‌های بسیاری وجود دارد که متعدد و متفاوت از سایر دانشگاه‌ها است و از تمام ظرفیت‌های ملی و استانی خود در راستای همکاری و راه‌اندازی فعالیت‌های مشترک با کانون‌های مساجد بهره می‌گیریم.

رضایی با اشاره به فعالیت شش کانون در حوزه فرهنگی جهاد دانشگاهی استان، تصریح کرد: کانون آسیب‌های اجتماعی، آی تی، ادبی، حقوقی و فرهنگ ورزشی از جمله این کانون‌ها است.

سرپرست جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری، فعالیت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی را از دیگر رسالت‌های این نهاد برشمرد و گفت: به تازگی دبیرخانه طرح مشاغل خانگی شده‌ایم و تاکنون ۲ هزار نفر برای طرح مشاغل خانگی ثبت‌نام کرده‌اند.

در ادامه محمدرضا مظاهری، مسوول دبیرخانه کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی را بی‌شمار و ارزشمند عنوان کرد و گفت: هم‌افزایی و همکاری این ۲ نهاد فرهنگی می‌تواند منشا خدمات بسیاری در استان شود.

وی تصریح کرد: امید است با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای از ظرفیت‌های موجود این ۲ نهاد فرهنگی بیش از پیش استفاده شود.

 


نظر شما :