ثبت‌نام دوره‌های آموزشی ترم تابستان معاونت آموزشی جهاددانشگاهی مرکزی

۰۹ تیر ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۸ کد : ۱۹۵۵۲ آموزشی
ثبت نام دوره های آموزشی ترم تابستانی جهاددانشگاهی استان مرکزی در اراک، ساوه و محلات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همچنین فاصله گذاری اجتماعی شروع شد.
ثبت‌نام دوره‌های آموزشی ترم تابستان معاونت آموزشی جهاددانشگاهی مرکزی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان مرکزی، انسیه صالحی سرپرست معاونت آموزشی استان، گفت: آموزش‎‎های عمومی و تخصصی جهاددانشگاهی در قالب گروه‎‎های آموزشی زبان‎‎های خارجی، حسابداری و مدیریت، فنی  و مهندسی، کشاورزی، کامپیوتر، پزشکی، علوم انسانی و هنر و معماری برای مقاطع سنی مختلف ارایه می‎شود.

وی با اشاره به فرارسیدن فصل تابستان و اهمیت غنی‎‎سازی اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان، اظهار کرد: علاوه بر آموزش‎‎های متنوع عمومی و تخصصی جهاددانشگاهی، بسته‎‎های آموزشی ویژه کودکان و نوجوانان تعریف شده که در قالب آن‌ها علاوه بر طراحی رشته‎‎های مختلف و جذاب، سعی شده تا با زمان‎‎بندی مناسب کلاس‎‎ها، نگرانی خانواده‎‎ها به ویژه والدین شاغل مرتفع شود.

وی با بیان این که دوره‎‎های آموزشی جهاددانشگاهی در مراکز آموزشی شهرستان اراک، ساوه و محلات دایر است، خاطرنشان کرد: ثبت نام در ترم تابستان با مراجعه حضوری به مراکز یا از طریق سایت emr.jde.ir آغاز شده است.

 

کلید واژه ها: واحد استان مرکزی دوره آموزشی


نظر شما :