برگزیدگان دومین آزمون مسابقه کتابخوانی «هشت بهشت» مشخص شدند

۰۹ تیر ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۹ کد : ۱۹۵۴۴ فرهنگی
معاونت فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی تهران، اسامی ۶ برگزیده دومین آزمون از مجموعه مسابقات کتابخوانی «هشت بهشت» ویژه دانشجویان دانشگاه‌های تهران و البرز را اعلام کرد.
برگزیدگان دومین آزمون مسابقه کتابخوانی «هشت بهشت» مشخص شدند
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی تهران، آزمون کتاب «جوان و انتخاب بزرگ» دومین مسابقه از مجموعه مسابقات کتابخوانی هشت بهشت بود که ۳۰ خردادماه ۱۳۹۹ به صورت آنلاین برای دانشجویان دانشگاه‌های استان تهران و البرز برگزار شد که با توجه به شمار شرکت‌کنندگان، ۶ برگزیده داشت.

یاسر دکامی دانشجوی کارشناسی ارشد الکترونیک از دانشگاه شاهد با کسب 100 امتیاز، امین یوسفی دانشجوی کارشناسی ارشد مطالعات منطقه از دانشگاه تهران با 95 امتیاز، امین زین‌العابدین دانشجوی دکتری عمران _ منابع آب از دانشگاه تهران با اخذ 95 امتیاز، سام فلاحی دانشجوی کارشناسی ارشد کامپیوتر از دانشگاه مالک اشتر با 95 امتیاز، رامین هاتفی اسکویی دانشجوی کارشناسی ارشد میکروبیولوژی از دانشگاه شاهد با کسب 95 امتیاز و الهام بنی‌حسن دانشجوی کارشناسی‌ارشد برنامه‌ریزی آموزشی از دانشگاه شهید بهشتی با کسب 95 امتیاز، 6 منتخب این دوره از مسابقات شدند.

در قالب این طرح، هر ماه یک کتاب و یک مسابقه برگزار می‌گردد و هر مسابقه 24 برگزیده خواهد داشت (به ازای هر 150 شرکت‌کننده 4 برگزیده). پس از برگزاری 8 مسابقه طی یکسال، جایزه ویژه 8 بهشت به 8 برگزیده‌ای تعلق می‌گیرد که طی این مدت(8 دوره مسابقه) بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند.

کتاب منتخب برای سومین مرحله از مسابقات کتابخوانی هشت بهشت ویژه دانشجویان دانشگاه‌های تهران و البرز"رمان بینوایان" اثر ارزشمند ویکتور هوگو است که مسابقه 28 شهریور به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقات کتابخوانی هشت بهشت می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به سایت مسابقه کتابخوانی به نشانی bookrc.ir  مراجعه کنند.

کلید واژه ها: سازمان تهران مسابقه فرهنگی


نظر شما :