برگزاری مراسم پایانی جشنواره‌ی ملی «شعر دانشجویی» در فضای مجازی

۰۸ تیر ۱۳۹۹ | ۱۷:۵۱ کد : ۱۹۵۱۵ فرهنگی
مراسم پایانی نخستین دوره‌ی «جشنواره‌ی ملی شعر دانشجویی» به صورت مجازی برگزار می‌شود.
برگزاری مراسم پایانی جشنواره‌ی ملی «شعر دانشجویی» در فضای مجازی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی به نقل از دبیرخانه‌ی جشنواره‌ی «شعر دانشجویی»، از آن‌جا که شرایط شیوع ویروس کرونا به لغو محفل‌های شاعرانه‌‌ی نخستین جشنواره ملی شعر دانشجویی طی ماه‌های اسفند، فروردین و اردیبهشت در دانشگاه‌های استان‌های مختلف منجر شد، آیین پایانی آن نیز با توجه به تداوم شرایط خاص و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به‌صورت برخط (آنلاین) برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان از ساعت ۱۱ تا ۱۲ روز سه‌شنبه ۱۰ تیرماه جاری با مراجعه به پایگاه اینترنتی ایونتا، پایگاه اینترنتی معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی و صفحه‌ی اینستاگرام ایسنا، به‌صورت مجازی می‌توانند در این مراسم حضور یابند.

در این نشست، عبدالجبار کاکایی، اسماعیل امینی و سعید بیابانکی درباره «شعر دانشجویی» صحبت می‌کنند و معاون فرهنگی جهاددانشگاهی و دبیر علمی جشنواره نیز در سخنان کوتاهی، از اهداف شکل‌گیری و برنامه‌های آتی آن سخن خواهند گفت.

شعرخوانی از دیگر بخش‌های این مراسم است که با بخش‌های تصویری دیگری نیز همراه خواهد شد.
علاقه‌مندان از طریق نشانی‌های زیر می‌توانند شاهد پخش زنده این مراسم باشند:
www.eventta.ir
www.jdfarhangi.ir
instagram: @isna.news

نخستین دوره‌ی جشنواره‌ی ملی شعر دانشجویی از ۲۷ شهریورماه سال ۱۳۹۸ به‌طور رسمی فعال شد و طی رویدادهای آن، دانشگاه‌های شهید بهشتی تهران، دانشگاه زنجان، دانشگاه علامه طباطبایی تهران، دانشگاه گرگان و دانشگاه الزهرا(س) تهران میزبان برگزاری محفل‌های شاعرانه این جشنواره بودند.

تمام مراحل ثبت نام، شرکت و داوری جشنواره‌ی ملی شعر دانشجویی نیز که هرساله به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی برگزار می‌شود، به‌صورت الکترونیکی و از طریق پایگاه اینترنتی ایونتا انجام شد.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی معاونت فرهنگی جشنواره شعر دانشجویی فرهنگی


نظر شما :