برگزاری دوره‌های آموزشی مهارتی ویژه تعاونی‌ها در قزوین

۰۸ تیر ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۲ کد : ۱۹۴۹۱ آموزشی
دوره‌های آموزشی مهارتی ویژه تعاونی ها باهدف ارتقا دانش و مهارت تعاونی در عرصه های مختلف، در جهاددانشگاهی قزوین برگزار می‌شود.
برگزاری دوره‌های آموزشی مهارتی ویژه تعاونی‌ها در قزوین

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی قزوین، سمانه مولاوردیخانی معاون آموزش این واحد، تصریح کرد: دوره‌های آموزشی مذکور توسط جهاددانشگاهی قزوین با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار می‌شود. عناوین این دوره، «مهارت تأسیس تعاونی ها»، «مدیریت ارتباط با مشتری»، «بازاریابی و فروش در شرایط رکود و بحران» ،«چرخه بهره وری» و «ایونت»  است.
وی افزود: با توجه به شیوع کرونا برگزاری این دوره ها به صورت آفلاین در بستر سامانه ی آموزش الکترونیک جهاددانشگاهی و در محیطی کاملا شبیه سازی شده ی کلاس درسی شامل فیلم آموزشی، منابع درسی، نظرسنجی، آزمون، تالار گفت و گو و... آغاز شده است.
معاون آموزش جهاددانشگاهی قزوین اظهار کرد: بدون شک توانمندسازی نیروی انسانی سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی از طریق آموزش از جمله عوامل مهم تاثیرگذار در افزایش تولید، ارتقای سطح بهره وری و رشد و توسعه اقتصادی کشورها  است و از این رو برای حضور موثر نهادهای تعاونی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی لازم است توسعه منابع انسانی این نهادها همواره مورد توجه و تاکید قرار گیرد و از طریق تدوین برنامه‌های جامع آموزشی و ایجاد بسترهای مناسب اجرایی و تامین مالی به امر مهم آموزش اعضا و ارکان شرکت‌ها و اتحادیه‌های تعاونی پرداخته شود.

کلید واژه ها: واحد قزوین دوره آموزشی


نظر شما :