مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های پیام نور و فرهنگیان آذربایجان‌غربی تاکید کرد:

حضور سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی در رأس فعالیت‌های فرهنگی، دانشجویی و دانشگاهی

۰۷ تیر ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۲ کد : ۱۹۴۴۵ فرهنگی
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سجاد بیگی مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های پیام نور و فرهنگیان آذربایجان‌غربی، بیان کرد: نقش جهاددانشگاهی و سازمان دانشجویان وابسته به آن نسبت به سایر تشکل‌ها و نهاد‌های دانشجویی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید با توجه به بستر آماده‌ای که دارد در راس فعالیت‌های فرهنگی، دانشجویی و دانشگاهی قرار گرفته و ظرفیت بالای خود را به کار بندد.
حضور سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی در رأس فعالیت‌های فرهنگی، دانشجویی و دانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد آذربایجان غربی، اعضای سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی پیام نور آذربایجان غربی با حجت الاسلام سجاد بیگی مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های پیام نور و فرهنگیان آذربایجان غربی دیدار کردند.

مسوول نهاد نمایندگی رهبری در این دیدار با اشاره به نقش ارزشمند جهاددانشگاهی در پیشبرد توسعه علمی و ارتقای فرهنگی کشور عنوان کرد: جهاددانشگاهی با ماهیت انقلابی، علمی و فرهنگی خود زمینه ساز تربیت نیروهای ارزشی و علمی در کشور بوده و با توجه به فعالیت های جهاددانشگاهی چه در محیط دانشگاه و چه در خارج از آن در سطح کشور و استان، این نهاد انقلابی، در ویترین موفقیت های نظام می درخشد.

حجت الاسلام بیگی افزود: نقش جهاددانشگاهی و سازمان دانشجویان وابسته به آن نسبت به سایر تشکل‌ها و نهاد‌های دانشجویی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و باید با توجه به بستر آماده ای که دارد در راس فعالیت های فرهنگی، دانشجویی و دانشگاهی قرار گرفته و ظرفیت بالای خود را به کار بندد.

وی ادامه داد: وجهه‌ی شناخته شده جهاددانشگاهی، بستر آماده فعالیت علمی، ارزشی، رسانه‌ای و استقرار این نهاد در مهم‌ترین دانشگاه‌های کشور از جمله بزرگ ترین سرمایه های فرهنگی دانشگاهی و از امتیازات جهاددانشگاهی به شمار می‌رود.

مسوول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور و فرهنگیان آذربایجان غربی، با اشاره به جایگاه رسانه‌های ایجاد شده توسط جهاددانشگاهی خاطر نشان کرد: فضای گفت و شنود در محیط جهاددانشگاهی آماده بوده و رسانه‌های این نهاد از جمله «خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا» و «خبرگزاری بین المللی قرآنی ایکنا»، نشان دهنده توانایی بالای جهاددانشگاهی است و انتظار می‌رود که با تلاش والاتر و درخشش بیشتر در فضای مجازی و دهکده جهانی ارتباطات موفقیت‌های بیشتری را از آن خود کند که در این بین «خبرگزاری بین المللی قرآن، ایکنا» از مجموعه های انقلابی و مرکز جذب نیروهای ارزشی در زمینه رسانه است.

وی بیان کرد: پیوند ارتباطی میان جهاددانشگاهی باید با استفاده از رسانه، مسوولان، دانشجویان و عموم مردم پررنگ تر شود؛ تا با ورود هرچه بیشتر به زمینه های علمی و ارزشی هم چنان در آسمان ایران، خوش بدرخشد.

در ابتدای این دیدار دبیر سازمان دانشجویان جهاد‌دانشگاهی استان گزارشی از اقدامات انجام یافته در سطح دانشگاه‌های استان را ارایه کرد.

کلید واژه ها: واحد آذربایجان غربی نشست فرهنگی پیام جهاد 5


نظر شما :